Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Cena emigracji

11445
PanM
25 kwietnia 2015r. o 12:11
Nikty nie wie jak poważne będą dla Polaków i Polski konsekwencje wielomilionowej emigracji.

Na dzisiaj gołym okiem widać brak fachowców do pracy , wiele rozbitych rodzin oraz wiele innych złych zdarzeń z tym związanych.
" Niechciani Polacy " bo tak czują się oni ale bardzo pożądane ich pieniądze bo tak na nich patrzy władza.

Przy okazji , wczoraj los sprawił że zabrał jednego z młodych Bolesławian który zginął w wypadku samochodowym w Anglii.
Tu w Bolesławcu pozostała żona i dwie sierotki.
Wyrazy współczucia .
Jak długo jeszcze jedyną alternatywą dla większości naszych dzieci pozostanie wyjazd z Rzeczypospolitej ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 12:36
Tam mam Polskę gdzie Polska ma mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 12:37
Powiem Panu jak długo- dopóki w tym kraju będzie rządziła banda zwyczajnych złodziei i oszustów, którzy przy każdych wyborach kłamią ile wlezie.Tysiące osób wyjechało z tego popapranego kraju bo szukają lepszego życia dla siebie i swoich rodzin.Żeby żyć jak ludzie a nie wegetować.Pieniędzy brakuje na wszystko, gdy zachorujesz nie daj Boże- leczyć się trzeba prywatnie albo od razu w wielu przypadkach kłaść do trumny jak Cię nie stać na prywatne leczenie.
Umowy śmieciowe i praca za żebracze wynagrodzenie to jest to co proponuje się młodym, wykształconym ludziom w tym kraju.Bez znajomości ciężko cokolwiek znaleźć aby móc godnie żyć szczególnie w takich prowincjonalnych mieścinach jak Bolesławiec.
Ludzie będą uciekać bo samobójstwem jest zostawać w tym kraju i żyć na granicy egzystencji bez perspektyw.
Cena jaką musimy płacić za emigrację niestety jest bardzo wysoka.To dzieci pozostawione pod opieką rodziny, eurosieroty.Więzi rodzinne słabnące przez brak obok bliskiej osoby gdy jedno z małżonków wyjeżdża a drugie pozostaje.
Nasz rząd nie dba o obywateli- dba tylko o siebie, o to aby w ich korytach było pełno a obywatel jest człowiekiem drugiej kategorii choć to na nim się żeruje.
Nasz kraj to fikcja, wstyd mi za rządzących.
Wczoraj usłyszałam wypowiedź obcokrajowca nt Tuska cyt," narobił gnoju w Polsce więc teraz gnoi w Europie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 12:38
PanM napisał(a): Nikty nie wie jak poważne będą dla Polaków i Polski konsekwencje wielomilionowej emigracji.

Na dzisiaj gołym okiem widać brak fachowców do pracy , wiele rozbitych rodzin oraz wiele innych złych zdarzeń z tym związanych.
" Niechciani Polacy " bo tak czują się oni ale bardzo pożądane ich pieniądze bo tak na nich patrzy władza.

Przy okazji , wczoraj los sprawił że zabrał jednego z młodych Bolesławian który zginął w wypadku samochodowym w Anglii.
Tu w Bolesławcu pozostała żona i dwie sierotki.
Wyrazy współczucia .
Jak długo jeszcze jedyną alternatywą dla większości naszych dzieci pozostanie wyjazd z Rzeczypospolitej ?

A co to ma być, nekrolog, współczucie dla rodziny czy polityczne dyrdymały ?? Co do wyjazdu za granice ma fakt śmierci w wypadku samochodowym ?? Czy ktoś tego człowieka wygonił za granicę, a może pracował u Ciebie Przemysławie na czarno i musiał wyjechać by mieć ubezpieczenie ? Co ma jedno do drugiego, bo nie rozumiem, chyba, że jak każdy polityk na czyjejś śmierci chcesz zbijać kapitał ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 kwietnia 2015r. o 12:48
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Nikty nie wie jak poważne będą dla Polaków i Polski konsekwencje wielomilionowej emigracji.


A co to ma być, nekrolog, współczucie dla rodziny czy polityczne dyrdymały ?? Co do wyjazdu za granice ma fakt śmierci w wypadku samochodowym ?? Czy ktoś tego człowieka wygonił za granicę, a może pracował u Ciebie Przemysławie na czarno i musiał wyjechać by mieć ubezpieczenie ? Co ma jedno do drugiego, bo nie rozumiem, chyba, że jak każdy polityk na czyjejś śmierci chcesz zbijać kapitał ;(


Podpisz to nazwiskiem głupku a dowiesz się od ludzi czy to dyrdymały.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 12:57
PanM napisał(a):
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Nikty nie wie jak poważne będą dla Polaków i Polski konsekwencje wielomilionowej emigracji.


A co to ma być, nekrolog, współczucie dla rodziny czy polityczne dyrdymały ?? Co do wyjazdu za granice ma fakt śmierci w wypadku samochodowym ?? Czy ktoś tego człowieka wygonił za granicę, a może pracował u Ciebie Przemysławie na czarno i musiał wyjechać by mieć ubezpieczenie ? Co ma jedno do drugiego, bo nie rozumiem, chyba, że jak każdy polityk na czyjejś śmierci chcesz zbijać kapitał ;(


Podpisz to nazwiskiem głupku a dowiesz się od ludzi czy to dyrdymały.

Przemysław Moszczyński, tak się nazywasz prawda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
25 kwietnia 2015r. o 13:01
Ja jednego nie rozumiem...tyle niezadowolonych obywateli a PO nadal ma największe poparcie.Czy ktoś mi odpowie na to pytanie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie polityk niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 13:14
koehl napisał(a): Ja jednego nie rozumiem...tyle niezadowolonych obywateli a PO nadal ma największe poparcie.Czy ktoś mi odpowie na to pytanie!!!

Odpowiedź jest tylko jedna. Jaka "partia" będzie rządzić w tym skorumpowanym państwie to dobrze nigdy nie będzie. Ja osobiście wolę żyć swoim tkzw życiem i mieć wy:) ne;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.