Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BMW w rowie
~ niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 7:12
Ładna sztuka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sraczka niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 7:48
Kajakiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
26 kwietnia 2015r. o 8:16
~ napisał(a): a skąd wiesz że miał dwa promile jak go policja nie zaczymała

zaczymała ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 8:46
renegat napisał(a):
~ napisał(a): a skąd wiesz że miał dwa promile jak go policja nie zaczymała

zaczymała ?? ?? ??


Widzisz renegat, niektórzy "zaczymali" się na nauce w 3 klasie szkoły podstawowej... taką mamy młodzież jakiej jej wykształcenie... jak on/ona jak pisze wyraz "CZY" , to nie wiadomo czy to jest "czy", czy "trzy". nieuki...hehehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maks13 niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 10:44
Witam ja akurat byłem swiadkiem tego zdarzenia i widziałem jak Policja siłuje sie z pijanym kierowcą dlaczego komenda podała takie lakoniczne informacje, facet zledwoscią trzymał sie pionu a obok na telefon nakręcał całe zdażenie inni swiadek całej tej sytuacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
26 kwietnia 2015r. o 10:50
cholerna poprawność polityczna , dlaczego portal nie napisał ze kierowca był na krec a.....nny , policja go dorwała itp . tylko piszą iż ktoś zostawił samochód , nie wiadomo kto ale został oddany !!


Dopisane 26.04.2015r. o godz. 10:50:

brzydki słowo to :@.....naje...ba..ny....":@

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fakt niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 10:53
Widziałem kolesia z tej bmk-i policjanci musieli go przytrzymywać bo nie był w stanie utrzymać się na nogach taki był nawalony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`B` niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 11:05
Coraz więcej śmieci po rowach !!

Bez-Mózgu-Wieśniak :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.