Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oplata za przedszkole gdy dziecko nie chodzi do przedszkola

~Ja niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 19:08
Moje dziecko czesto choruje i zdarza sie ze nawet caly miesiac nie chodzi do przedszkola publicznego nr 7i mimo tego mam naliczona stawke stala ok 100zl.Dowiedzialam sie ze w innym miescie(tez przedszkole publiczne) nie naliczaja oplaty stalej jesli dziecka nie ma wiec nie rozumiem o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 19:32
~Ja napisał(a): Moje dziecko czesto choruje i zdarza sie ze nawet caly miesiac nie chodzi do przedszkola publicznego nr 7i mimo tego mam naliczona stawke stala ok 100zl.Dowiedzialam sie ze w innym miescie(tez przedszkole publiczne) nie naliczaja oplaty stalej jesli dziecka nie ma wiec nie rozumiem o co chodzi?


Chyba żartujesz placi się tylko za kazda faktyczna godzine pobytu, nie ma zadnych podstaw do naliczania oplat stalych.
Na tym portalu ktos juz poruszal ten temat w Nowogrodźcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 19:33
zawsze od kiedy pamięatm placiło sie opate stałą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 19:41
Opłate stała sie płaci tylko odliczają jedzenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RODZIC niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 19:54
Najlepiej nic nie płacić !!! Biedna ty oj biedna co za naród ręce opadają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 20:33
To nie powinno byc tak samo we wszystkich przedszkolach publicznych? Jak to mozliwe ze jedno przedszkole publiczne nalicza a inne nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 20:35
W innych przedszkolach publicznych w Boleslawcu tez naliczaja oplate stala jesli dziecko nie chodzi caly miesiac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 21:23
~RODZIC napisał(a): Najlepiej nic nie płacić !!! Biedna ty oj biedna co za naród ręce opadają [/c

Jak chcesz płacić datki dobrowolnie to sobie płać nikomu nic do tego.

Ja płacę podatki do budżetu i w ramach tych podatków moje dziecko po zapisaniu do przedszkola otrzymuje od państwa subwencję budżetową teraz jest to ok 350 zł/m-c/dziecko obojętnie czy dziecko chodzi czy nie. Owa subwencja została zwiększona jak wprowadzono program 1 zł/godzinę.

Każde inne pobieranie pieniędzy jest zwykłym naciąganiem i nie powinno mieć miejsca.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.