Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Porwali, a następnie zgwałcili młodą kobietę
~obwe niezalogowany
3 maja 2015r. o 10:38
Gumis damski bokserze twoja glupota nie zna granic. ale jedno jest pewne glupich nie sieja sami sie rodza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2015r. o 16:03
To stary fra blacha!!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2015r. o 20:12
W życiu bym się nie spodziewała ze mój kumpel z podwórka gumis mógł zrobić coś tak strasznego. Szkoda że nie ma u nas dożywocia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~córka pokrzywdzonej niezalogowany
14 marca 2016r. o 20:38
Kocham Bolec.Info icie ze zuleria nie mam siły juz tego słuchać nie znacie tyle co widzicie i puerdolicie . mmama często PILA dzięki bogu ten gwalt cos zmienił a jej patrner nie poszedł na imprezę bo Nir wiedział czy porwali ją na zarty czy nie. ich wyroki Arkadiusz Dąbrowski (blacha z kraszewskiego) 5i pól roku Dariusz postrożny (gumiś z bielskiej) 7lat i Piotrek Zatylny (Uszatek) 7lat. krec ane prawo

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~córka pokrzywdzonej niezalogowany
14 marca 2016r. o 20:39
policję*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14475
#Nowy2016 nieaktywny
14 marca 2016r. o 21:36
temat z przed 2 lat prawie powraca. Ale zaraz gdzie ja wtedy byłem ze o niczym nie słyszałem???? Dla tych oprychów to nie ma innej kary jak [*] i tyle w temacie. Po co pisać sto razy to samo ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kumpela niezalogowany
14 marca 2016r. o 21:43
W życiu bym nie powiedziała że mój kolega z podwórka coś takiego okropnego zrobił.
Słuchajcie jaka by nie była ta kobieta czy piła z nimi czy nie. Ale żadna z nas nie chciała by czegoś takiego przeżyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13415
#user nieaktywny
14 marca 2016r. o 21:43
Masakra, są na fejsie. Jak sie tak na nich patrzy to kto by pomyślał ze cos tak glupiego przyjdzie im zrobic z nienawisci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza