Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w CCC

13336
#Menda18 nieaktywny
30 kwietnia 2015r. o 22:16
Jak wygląda praca w CCC w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2015r. o 22:22
Pójdź do sklepu CCC i zobacz, zapytaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2015r. o 22:25
postój w sklepie i obserwuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WIEM OD ZNAJOMEJ niezalogowany
1 maja 2015r. o 8:31
A to prawda że tydzięń na próbę za darmo tam się robi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zula999 niezalogowany
1 maja 2015r. o 8:38
Wszystko możliwe.Ja starając się o prace w mięsnym u Sobkowiaka chodziłam tam na próbę na kilka godzin.Niby,żeby sprawdzić czy mi ta praca odpowiada a tak naprawdę to czy ja im odpowiadam.Nie dostałam tej pracy,a bardzo chciałam,znalazłam inna pracę.Po miesiącu znowu poszukują tam pracownika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CNC :) niezalogowany
1 maja 2015r. o 10:23
Sobkowiak , CCC, stacje paliw co chwilę szukają nowych pracowników-- to świadczy o tym , iż ten pracodawca jest do dup...y. pewnie umowa zlecenie 3/4 etatu i inne wymysły :> zapłaci 1100 netto i wielki boss !! lecz najlepszy to jest chyba brico :P co 2 tyg nowe ogłoszenie !! Nie ma czegoś takiego jak praca za darmo " na próbę "przez parę dni !! !! to czyste cwaniactwo i wyzysk , bez umowy i kasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pimpol niezalogowany
1 maja 2015r. o 11:13
~CNC :) napisał(a): Sobkowiak , CCC, stacje paliw co chwilę szukają nowych pracowników-- to świadczy o tym , iż ten pracodawca jest do dup...y. pewnie umowa zlecenie 3/4 etatu i inne wymysły :> zapłaci 1100 netto i wielki boss !! lecz najlepszy to jest chyba brico :P co 2 tyg nowe ogłoszenie !! Nie ma czegoś takiego jak praca za darmo " na próbę "przez parę dni !! !! to czyste cwaniactwo i wyzysk , bez umowy i kasy.



CNC, a co szukasz roboty? Widocznie co chwilę zmieniasz pracę, że wiesz... Ja tam widzę stałe osoby, które pracują, czasem się ktoś tam zmienia ale to normalne jak w każdej innej pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 11:37
dodaj kaufland do tego jeszcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.