Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

A może zamiast wyborów - Przewrót Majowy?

2900
#falco nieaktywny
1 maja 2015r. o 21:32
nie wyjdziecie ''na ulice'' do czasu kiedy wystarcza wam ''od pierwszego do pierwszego''
kiedy zajrzy wam w oczy głód,kiedy do drzwi zapuka administrator budynku z nakazem eksmisji , będzie za późno ...
do tego czasu będziecie siedzieć z ''podkulonymi ogonami'' :D będziecie udawać że dokonujecie ''wyborów'' a w sumie od lat każdy was ''wybór'' to kopniak we własne dup.s.ko

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 maja 2015r. o 21:35
falco napisał(a): nie wyjdziecie ''na ulice'' do czasu kiedy wystarcza wam ''od pierwszego do pierwszego''
kiedy zajrzy wam w oczy głód,kiedy do drzwi zapuka administrator budynku z nakazem eksmisji , będzie za późno ...
do tego czasu będziecie siedzieć z ''podkulonymi ogonami'' :D będziecie udawać że dokonujecie ''wyborów'' a w sumie od lat każdy was ''wybór'' to kopniak we własne dup.s.ko
[img=1430508955_8jj2gze.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
1 maja 2015r. o 21:41
mam radykalne poglądy , nie toleruje złodziejstwa i kurressttwwwaaa :> rząd do wymiany
!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 22:06
~PROLETARYAT napisał(a):
~ napisał(a):
propoganda opozycji o tym glodzie, w polsce polako zyje sie coraz lepiej, wynagrodzenia sa wyzsze, dla chcacych pracowac praca jest.


Wszystko sie zgadza zapomniales tylko dopisać że "POlako" z Wiejskiej i ich kolesiom żyje sie coraz lepiej. "By żyło sie lepiej..." Praca za grosze to nie praca tylko wyzysk ekonomiczno społeczny.


Każdy człowiek uczciwie pracujący na dowolnym stanowisku, powinien zarabiać tyle, aby był w stanie zapewnić sobie i swojej rodzinie godziwe warunki do życia. W przeciwnym razie wykonywanie pracy na poziomie niezabezpieczającym elementarnych potrzeb człowieka jest bez sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 maja 2015r. o 22:49
falco napisał(a): nie wyjdziecie ''na ulice'' do czasu kiedy wystarcza wam ''od pierwszego do pierwszego''
kiedy zajrzy wam w oczy głód,kiedy do drzwi zapuka administrator budynku z nakazem eksmisji , będzie za późno ...
do tego czasu będziecie siedzieć z ''podkulonymi ogonami'' :D będziecie udawać że dokonujecie ''wyborów'' a w sumie od lat każdy was ''wybór'' to kopniak we własne dup.s.ko

A kiedy ty w końcu pokażesz, jak się wychodzi na ulicę? Żyjesz w tym samym miejscu, więc przestań dzielic na "ja" i "wy". Jedziemy na tym samym wózku.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
1 maja 2015r. o 22:54
skorn napisał(a):
falco napisał(a): nie wyjdziecie ''na ulice'' do czasu kiedy wystarcza wam ''od pierwszego do pierwszego''
kiedy zajrzy wam w oczy głód,kiedy do drzwi zapuka administrator budynku z nakazem eksmisji , będzie za późno ...
do tego czasu będziecie siedzieć z ''podkulonymi ogonami'' :D będziecie udawać że dokonujecie ''wyborów'' a w sumie od lat każdy was ''wybór'' to kopniak we własne dup.s.ko

A kiedy ty w końcu pokażesz, jak się wychodzi na ulicę? Żyjesz w tym samym miejscu, więc przestań dzielic na "ja" i "wy". Jedziemy na tym samym wózku.


każdy pierdzi w fotel i myśli, że ktoś za kogoś coś zrobi. Za mnie wyjdzie na ulice, mnie weźmie do pracy i da 5 tys na miesiąc a to nie tędy droga, bo trzba samemu ruszyć dupsko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 maja 2015r. o 8:48
skorn napisał(a):
falco napisał(a): nie wyjdziecie ''na ulice'' do czasu kiedy wystarcza wam ''od pierwszego do pierwszego''
kiedy zajrzy wam w oczy głód,kiedy do drzwi zapuka administrator budynku z nakazem eksmisji , będzie za późno ...
do tego czasu będziecie siedzieć z ''podkulonymi ogonami'' :D będziecie udawać że dokonujecie ''wyborów'' a w sumie od lat każdy was ''wybór'' to kopniak we własne dup.s.ko

A kiedy ty w końcu pokażesz, jak się wychodzi na ulicę? Żyjesz w tym samym miejscu, więc przestań dzielic na "ja" i "wy". Jedziemy na tym samym wózku.


ja już pewne spraw ''przerabiałem''
teraz ty się ''wykaż''
ja nie dzielę bo to robi za mnie bardziej skutecznie (nie)rząd i kościół
robisz to również ty dzieląc nadal ludzi na tych lepszych i tych ''komuchów'' ;)

dlatego mnie nie zobaczysz przy ''urnach''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 maja 2015r. o 15:59
falco napisał(a): ja już pewne spraw ''przerabiałem''


ale co, gdzie, kiedy i w jakim charakterze? i co z tego przerabiania mamy? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza