Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

MATURA W COLLEGE BOLESŁAWIEC

13568
#sosenka nieaktywny
1 maja 2015r. o 12:32
Proszę o kontakt osób które zdają mature z matematyki 2015 w college w Bolesławcu.


Dopisane 01.05.2015r. o godz. 12:32:

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 12:39
Wstyd się przyznać ale gdzie w Bolesławcu jest College?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13568
#sosenka nieaktywny
1 maja 2015r. o 14:32
~ napisał(a): Wstyd się przyznać ale gdzie w Bolesławcu jest College?


No tak nie napisałam dokładnie. "COLLEGE" to jest nazwa Prywatnego Liceum dla Dorosłych przy ul. Bankowej


Dopisane 01.05.2015r. o godz. 14:32:

.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 22:36
sosenka napisał(a):
~ napisał(a): Wstyd się przyznać ale gdzie w Bolesławcu jest College?


No tak nie napisałam dokładnie. "COLLEGE" to jest nazwa Prywatnego Liceum dla Dorosłych przy ul. BankowejDopisane 01.05.2015r. o godz. 14:32:.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 11:29
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 13:44
Ja zdaje ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13568
#sosenka nieaktywny
2 maja 2015r. o 22:46
~ napisał(a): Ja zdaje ;)



Serio czy to żart? Jeśli serio to proszę o wiadomość na moje konto. Mam ważną sprawę związaną z tym egzaminem.


Dopisane 02.05.2015r. o godz. 14:22:

Proszę także o kontakt osoby które mature z matematyki zdały bez trudu w ostatnich trzech latach, ponieważ mam opłacalną propozycję ;)


Dopisane 02.05.2015r. o godz. 22:46:

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
3 maja 2015r. o 5:00
Trzeba bylo sie uczyc, a nie oplacalne propozycje glosic. Zdanie matury nie jest obowiazkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza