Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

psychodietetyk w b-c?

1906
#MJ nieaktywny
2 maja 2015r. o 12:54
Czy ktoś się orientuje czy jest w Bolesławcu
psychodietetyk, albo psycholog żywienia, nie wiem jak się nazywa poprawnie taki specjalista. Nie chodzi mi bynajmniej o zwykłego dietetyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 maja 2015r. o 12:57
MJ napisał(a): Czy ktoś się orientuje czy jest w Bolesławcu
psychodietetyk, albo psycholog żywienia, nie wiem jak się nazywa poprawnie taki specjalista. Nie chodzi mi bynajmniej o zwykłego dietetyka.
psychiatra :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Natka niezalogowany
2 maja 2015r. o 13:42
Hej jak dobrze pamiętam to na Karola Miarki jest psychodietetyk chyba Beata Lewandowska jak dobrze kojarzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Natka niezalogowany
2 maja 2015r. o 13:43
~Natka napisał(a): Hej jak dobrze pamiętam to na Karola Miarki jest psychodietetyk chyba Beata Lewandowska jak dobrze kojarzę.



http://przychodnia.boleslawiec.pl/specjalisci/mgr-inz-beata-lewandowska-gabinet-psychodietetyczny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Natka niezalogowany
2 maja 2015r. o 13:45
~Natka napisał(a):
~Natka napisał(a): Hej jak dobrze pamiętam to na Karola Miarki jest psychodietetyk chyba Beata Lewandowska jak dobrze kojarzę.



http://przychodnia.boleslawiec.pl/specjalisci/mgr-inz-beata-lewandowska-gabinet-psychodietetyczny


Również się nad nim zastanawiałam, dasz znać jak tam było jeżeli się tam wybierzesz Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2015r. o 13:58
Każdy dietetyk miał psychologię, a taka nazwa to tylko chwyt marketingowy bo takich studiów i tak nie ma jedynie kurs czy pseudopodyplomowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
2 maja 2015r. o 14:47
~ napisał(a): Każdy dietetyk miał psychologię, a taka nazwa to tylko chwyt marketingowy bo takich studiów i tak nie ma jedynie kurs czy pseudopodyplomowe


Owszem zgadzam się z tym, że każdy dietetyk miał podstawy psychologii na studiach, niestety nie każdy to wykorzystuje w praktyce. Nie każdy sobie radzi z bardziej złożonymi zaburzeniami żywienia niż tylko zbytnia miłość do czekolady i frytek. Gołym okiem widać, że jest zapotrzebowanie na tego typu usługi, bo nie każdemu wystarczy sama dieta i ćwiczenia żeby zgubić zbędne kilogramy.

Nie zdam relacji z wizyty u specjalisty bo to nie dla mnie, ogłoszenie zamieściłam grzecznościowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 13:12
Czasem dietetyk będzie lepszym psychologiem niż psychodietetyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.