Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
5 minut trwały obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 1:28
~Z oddali napisał(a): O czym świadczy tak wielka emigracja,brak flag przed domami?????

Jak będę miał dom to flaga będzie na 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~baker53 niezalogowany
3 maja 2015r. o 8:14
To było zaakcentowanie podniesienia flagi z naszymi barwami narodowymi, bo prawie wszyscy tam stojący mogą to zobaczyć tylko średnio raz w roku. Przemówienia nie są tam potrzebne i czytanie bezsensownych treści z kartek. Wg mnie samo wciągnięcie flagi na maszt to uroczystość w ten dzień z udziałem asysty honorowej i pocztów sztandarowych. Nic więcej nie trzeba... a jak komuś jest to mało i spodziewa się hucznej imprezy to do tfu tfu ruskich na defiladę się wybierze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eee niezalogowany
3 maja 2015r. o 8:17
masi napisał(a): Panie M, a do jakich służb Pan się zalicza ? :)


Służba kontroli bezpieczników przy elektryce budowlanej. Prawie kontrwywiad :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
3 maja 2015r. o 8:47
~z PSL napisał(a): I tak oto PSL w powiecie mimo bardzo dobrego wyniku zostal zmarginalizowany. PO robi z wami co chce, a nawet SLD ktore mialo najgorszy wynik. Zal...


A co,za mało koryt zachapali ?Faktycznie dziwne ,tak jakby zatracili swą największą umiejętność genetycznie zaprogramowaną - pęd do koryt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sTRASZNIK MIEJSKI niezalogowany
3 maja 2015r. o 10:49
Na focie gdzie jest trzech w mundurach , jeden w tym czarnym ma bardzo wyraźną nadwagę.
Powstaje ona od nadmiernego wożenia się autem zamiast pieszego patrolu.

Atrybut dobrobytu służb miejskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
3 maja 2015r. o 15:37
~baker53 napisał(a): To było zaakcentowanie podniesienia flagi z naszymi barwami narodowymi, bo prawie wszyscy tam stojący mogą to zobaczyć tylko średnio raz w roku. Przemówienia nie są tam potrzebne i czytanie bezsensownych treści z kartek. Wg mnie samo wciągnięcie flagi na maszt to uroczystość w ten dzień z udziałem asysty honorowej i pocztów sztandarowych. Nic więcej nie trzeba...


Całkowicie się z tym zgadzam. Sam akt wciągnięcia flagi państwowej na maszt jest podniosłym, uroczystym momentem każdej państwowej uroczystości a w Dniu Flagi jest elementem najważniejszym i wystarczającym. Pustego "młócenia wody" mamy dość przy innych spędach. Oszczędźmy tego naszej fladze.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2015r. o 21:13
Żenada ... żenada
Ż
E
N
A
D
A
!!!
V-ce prezydent 1 min przemówienie , 5 min obchody święta naszych barw podpartych wiekową historią ... i to w obecnym klimacie geopolitycznym ... jest siła patriotyzmu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja już nie chcę być Polakiem niezalogowany
4 maja 2015r. o 1:57
A ja za kilka dni wyjeżdżam z tego po....go kraju i nigdy tu nie wrócę. Żegnam z przyjemnością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.