Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
(Nie) prawdziwe informacje burmistrza Nowogrodźca?
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 11:54
Odpady to cała ta gmina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 13:23
Takie osady z POŚ to wrzód na tyłku dla miejskiej oczyszczalni. Kiedyś robiłem automatykę dla oczyszczalni w Małopolsce, rozmawiałem z kierownikiem na temat POŚ.
Nie problem był dla nich przyjąć takie "Ścieki" ale wszyscy muszą pokryć koszty.
Zadajcie sobie pytanie czy chcecie pokrywać czyjąś utylizację ścieków?
Ja nie i myślę że Burmistrz dobrze zrobił...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 13:51
~ napisał(a): Takie osady z POŚ to wrzód na tyłku dla miejskiej oczyszczalni. Kiedyś robiłem automatykę dla oczyszczalni w Małopolsce, rozmawiałem z kierownikiem na temat POŚ.
Nie problem był dla nich przyjąć takie "Ścieki" ale wszyscy muszą pokryć koszty.
Zadajcie sobie pytanie czy chcecie pokrywać czyjąś utylizację ścieków?
Ja nie i myślę że Burmistrz dobrze zrobił...


Albo jest solidarnośc w Gminie albo jej nie ma, ja tez mam POŚ i dlaczego z moich podatków jest budowana oczyszczalnia a ja nie mam prawa z niej korzystać? To może po co było budować stacje zlewną, niech wożą sobie wszyscy do Bolca i będzie super.

Ja nie mam ochoty płacic za coś z czego nie korzystam ale muszę.

Sednem jest definicja czy jest to odpad czy ściek - dowody pokazują ze ściek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 17:44
~ napisał(a): Takie osady z POŚ to wrzód na tyłku dla miejskiej oczyszczalni. Kiedyś robiłem automatykę dla oczyszczalni w Małopolsce, rozmawiałem z kierownikiem na temat POŚ.
Nie problem był dla nich przyjąć takie "Ścieki" ale wszyscy muszą pokryć koszty.
Zadajcie sobie pytanie czy chcecie pokrywać czyjąś utylizację ścieków?
Ja nie i myślę że Burmistrz dobrze zrobił...


Primo powinien byc cennik i juz w oparciu o taryfe zatwierdzone przez Rade. Teraz tez placisz za scieki.

Kolejne primo oczyszczalnia ma rozwiazywac problemy ludzi w Boleslawcu potrafia w Nowogrodźcu nie i tyle. Dobrze bynajmniej iż mozna we wlasnym zakresie zdobic z osadow kompost i po temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 20:51
Przeczytajcie coś nie halo w tej Gminie!

http://razemdlagminy.bloog.pl/id,347909484,title,Hydro-Tech-nie-chce-udostepnic-informacji-publicznej,index.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 20:55
Relich kiedyś napisał że wynurzamy się z szamba ,panie Relich perfumerii nie będzie z tego szamba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie zgadzam się niezalogowany
5 maja 2015r. o 16:27
Jesli wydaje się taką kase na inwestycje to trzeba ja zrobić porządnie! To ma być NOWOCZESNA oczyszczalnia ścieków?! To jakieś żarty!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 22:50
~nie zgadzam się napisał(a): Jesli wydaje się taką kase na inwestycje to trzeba ja zrobić porządnie! To ma być NOWOCZESNA oczyszczalnia ścieków?! To jakieś żarty!


Szkoda że Szczerbień nie wpadł na podobny pomysł, przyjmować tylko część ścieków a reszta niech wożą do Bolca- chyba Bareja. To jest program uregulowanie gospodarki wod-kan tzn nie przyjmowac udamy że nie ma problemu.

Bez zmiany mentalności nic w tej gminie sie nie zmieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.