Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

co za swinia zabila mi kotka!!!!!?

3039
#ESKA nieaktywny
3 maja 2015r. o 13:43
szczerze współczuję :`( mnie spotkało to samo... nasz ukochany kotek był z nami 7 lat i bardzo nam go brakowalo. był wyjatkowy. ale po jakimś czasie przygarnelismy kolejnego bezdomnego. takze prosze jakiegos przygarnąć bo jest ich duzo... na fb boleslawieckie koty są ogloszenia bezdomnych kociakow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 maja 2015r. o 14:42
Kota sie trzyma w domu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12885
#GGG nieaktywny
3 maja 2015r. o 20:23
A ja pani powiem!Jestem kierowcą i nie jedno spotkanie z różnymi zwierzętami już mialem (nie śmiertelnych) lecz zwierzęta nie mają orientacji i zachowują się gwaltownie czyli idą spokojnie gdy nagle coś im odbija i wyskakują na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód.Dlatego jeśli chcesz mieć zwierzaka to go pilnuj na podwórku i nie wypuszczaj na ulicę!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
3 maja 2015r. o 21:18
Też jestem kierowcą i mam kota wychodzącego na dwór. Niestety, pozwalając mojej kotce biegać po okolicy, liczę się z tym, że może wydarzyć się nieszczęście. Oczywiście byłoby mi ogromnie szkoda, ale pretensje mogłabym mieć tylko do siebie, ponieważ sama zdecydowałam, że mój kot będzie wychodził na dwór.
Z punktu widzenia kierowcy, faktycznie jest tak, jak pisał GGG. Kot czasem wybiegnie znikąd i nie masz czasu na reakcję. Doświadczyłam tego.
Co do sytuacji, że "świnia" odjechała. A co Twoim zdaniem miała zrobić? Ganiać po okolicy i pytać, czyj to był kot? Dzwonić na policję? Zabrać go ze sobą i dać ogłoszenie w necie? Jest jakieś dobre wyjście z takiej sytuacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12917
#infoSS nieaktywny
3 maja 2015r. o 21:30
bez przesady , teraz możesz mieć sama do siebie pretensje że go nie upilnowałaś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12980
#kczlk nieaktywny
4 maja 2015r. o 10:47
A dlaczego kot nie przebywał w domu? Oczekujesz współczucia?? To ewidentnie twoja wina, sory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
5 maja 2015r. o 18:44
Sam mam kota i siedzi on w domu,na balkon pod nadzorem ,a na podwórko na smyczy ;)
Jesli puścił bym go wolno ,niech sie wybiega to opcji na smierć miał by duzo,od zagryzienia przez jakiegos psiaka,poprzez wpadnięcie pod auto ,kończąc np.na wpadnięciu w łapy jakis bachorów co go dla zabawy podpala ,czy skatują :(

Dla nas koteł jest bardzo ważny więc nie ryzykujemy puszczania go wolno,bo może któregoś razu nie wrócić :(

Współczuje z powodu utraty kota.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11855
#Adelajda nieaktywny
5 maja 2015r. o 23:46
Po pierwsze kota nie trzyma się tylko w domu. Po drugie kot to nie jest zwierzę, które nadaje się do bloku. Zastanówcie się nad tym. Kot potrzebuje wolności, musi wychodzić na dwór, inaczej jest nieszczęśliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.