Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Policja Kibole Knurów

4106
#igrek nieaktywny
6 maja 2015r. o 9:07
Lubię takich, sam się z sobą nie zgadza :D [img=1430895898_bric005.gif]



Dopisane 06.05.2015r. o godz. 09:07:

[img=1430896033_65xaokr.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2015r. o 9:29
igrek ,sugerujesz że są dwa identyczne IP? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2444
#raven nieaktywny
6 maja 2015r. o 10:09
~klucz-nick napisał(a): prawdziwy kibol to patriota ,na pewno nie jeden z nich na wojnie by bohaterem był,kibole tj jedyne ugrupowanie w PL które potrafi się zrzeszyć ,a ty potrafisz ?? nie nawet z sąsiadem nie umiesz się dogadać. :P


Co ma patriotyzm z chuliganka?? Na meczach nie widac juz calych rodzin z dziecmi bo nigdy nie wiadomo kiedy bydlo sie pojawi i bedzie chcialo sie lac. Atakujesz policje to licz sie z konsekwencjami. Dostanie jeden czy drugi kulke w leb i sie uspokoja. A nie lament ze policja kogos zastrzelila a kolejni idioci robia burdy z tego powodu. Gdzie tu logika? Chca sie lac?? Niech spadaja do lasu i sie tluka miedzy soba a nie na stadionie czy na miescie gdzie demoluja wszystko co trafi pod reke (wczesniej wypelniajac oswiadczenie ze w przypadku wyladowania w szpitalu beda sie leczyc za wlasne pieniadze a nie za pieniadze innych ludz). TO MA BYC PATRIOTA?? Osoba ktora niszczy dorobek zycia innych osob a takze chce zrobic krzywde INNEMU patriocie jakim jest kibol przeciwnej druzyny?? To nie patrota tylko zwykly chuligan do ktorych powinno sie strzelac. Patrioci tez nie atakuje dzieci ktore graja dla przeciwnej druzyny (przyklad z Boleslawca jakis miesiac temu - na bolec info cisza o tym chyba byla).


Aczkolwiek nawiazujac do dalszej tresci Twojego posta to musze Ci przyznac ze w razie wojny itp to tylko na kiboli bedzie mozna liczyc bo napewno nie na tych rurkowcow i zelusiow... Aczkolwiek nie zmienia to mojego zdania o TYM CZYMS zwanym kibolami.


Dopisane 06.05.2015r. o godz. 10:09:

Aaa i jeszcze dodam. Teraz sie tluka z policja z zemsty ze zastrzelila jednego z nich i jest winna smierci. Kiedy indziej sie beda tlukli z policja bo druzyna przeciwna w burdzie zabila jednego z nich a policja nie upilnowala i tez jest winna smierci jednego z nich... Wyjasni mi ktos ten fenomen?? Cala wine zrzucic na policje i zrobic burde :) Bo policja jest do bani itp... Takie jest myslenie tych chuliganow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2015r. o 14:43
Tak teraz to kazdy mądry a w rzeczywistosci same cioty z cnc na czele..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 maja 2015r. o 14:50
igrek napisał(a):
skorn napisał(a): Ja się "idzie na policję", to trzeba się liczyć z konsekwencjami. Idiota dziecko ma, a burd mu się zachciało. No to dostał strzała na game over.
Zaimponowałeś mi.

Czekam na rewanż.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2015r. o 15:06
~klucz-nick napisał(a): prawdziwy kibol to patriota ,na pewno nie jeden z nich na wojnie by bohaterem był,kibole tj jedyne ugrupowanie w PL które potrafi się zrzeszyć ,a ty potrafisz ?? nie nawet z sąsiadem nie umiesz się dogadać. :P




Kibol to zafajdany bandzior , cham i oszołom !! :P :P :P

Polska ma w dupie takich "patriotów" !! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Współczuję niezalogowany
6 maja 2015r. o 17:21
~klucz-nick napisał(a): prawdziwy kibol to patriota ,na pewno nie jeden z nich na wojnie by bohaterem był,kibole tj jedyne ugrupowanie w PL które potrafi się zrzeszyć ,a ty potrafisz ?? nie nawet z sąsiadem nie umiesz się dogadać. :P


Mam szacunek dla kiboli a nie mam go dla policji. Jeszcze żaden kibol, chuligan nie zrobił mi krzywdy, ale policjant i to nie jeden ze mnie z ofiary zrobił sprawcę. Dlatego jak słyszę w telewizji czy radiu, jak Korwin Mike mówi o policjantach jako o zabójcach, solidaryzuję się z tymi słowami. Bo jak policjant mógł strzelać do człowieka, który jemu nie zrobił nic złego ? Myślę, że jakby w Polsce mogli zwykli ludzie nosić broń, to przede wszystkim użyliby jej do policjantów, od których doznali pasmo krzywd, na które nie zasłużyli. Może policja dopiero wtedy potrafiłaby być człowiekiem. Współczuję rodzinie zabitego, bo pewnie nasze państwo nie będzie chciało pomóc samotnej matce wychowującej dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2444
#raven nieaktywny
6 maja 2015r. o 18:18
~Współczuję napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): prawdziwy kibol to patriota ,na pewno nie jeden z nich na wojnie by bohaterem był,kibole tj jedyne ugrupowanie w PL które potrafi się zrzeszyć ,a ty potrafisz ?? nie nawet z sąsiadem nie umiesz się dogadać. :P


Mam szacunek dla kiboli a nie mam go dla policji. Jeszcze żaden kibol, chuligan nie zrobił mi krzywdy, ale policjant i to nie jeden ze mnie z ofiary zrobił sprawcę. Dlatego jak słyszę w telewizji czy radiu, jak Korwin Mike mówi o policjantach jako o zabójcach, solidaryzuję się z tymi słowami. Bo jak policjant mógł strzelać do człowieka, który jemu nie zrobił nic złego ? Myślę, że jakby w Polsce mogli zwykli ludzie nosić broń, to przede wszystkim użyliby jej do policjantów, od których doznali pasmo krzywd, na które nie zasłużyli. Może policja dopiero wtedy potrafiłaby być człowiekiem. Współczuję rodzinie zabitego, bo pewnie nasze państwo nie będzie chciało pomóc samotnej matce wychowującej dziecko.



A czemu zawdzieczasz to ze zaden kibol nie zrobil Ci krzywdy?? Chyba temu ze siedzisz przed komputerem :) Co ja zawinilem ze sie na mnie rzucilo TO COS mimo ze stalem z boku?? A glownym "przewinieniem bylo to iz kibicowalem innej druzynie?? I to nie na stadionie ale przed telewizorem w jednej z knajp w B-cu??

Wspolczuc nalezy ale tylko i wylacznie dziecku ze stracilo ojca. Koles wiedzial na co sie pisze. Przeciez wtedy co sie rzucil na tamtych kiboli to oni tez mogli go pobic na smierc (malo razy tak bylo??) A pozniej kazdy marudzil ze policja nie ochronila, ze zastosowala za slabe srodki... Chcecie zeby bylo bezpiecznie?? To sami sie tez do tego przylozcie. Bo rzucac haslo ze policja nic nie robi (owszem zdarzaja sie takie wypadki) to kazdy potrafi ale pomyslec juz nie. Ostatnio znajomy mi marudzil ze jak go napadli to policji w poblizu nie bylo i nie czul sie bezpiecznie. No ludzie... Jakby policja miala byc wszedzie to kazdy by pisal ze jestesmy panstwem policyjnym gdzie policjant na kazdym skrzyzowaniu i na kazdej ulicy stoi... A ludzie by pisali: zmiejszyc ilosc policjantow itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.