Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

List w sprawie BOK-MCC

~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 8:53
~ napisał(a):
~Marek Pietraszkiewicz napisał(a): A kto w tej ruchawce ma największy interes? Czy następni kandydaci "zasłużeni" do żłobu?

Panie, w tym wieku zajmij się pan działką, sklejaniem domków z zapałek i nie mierz ludzi swoją miarą. Czas odpocząć i nie sądzić, że się pan zna na wszystkim.
List 100% w punkt!

Ile ten pan ma lat? Więcej niż ci, którzy ten list podpisali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 8:55
~ napisał(a):
~Marek Pietraszkiewicz napisał(a): A kto w tej ruchawce ma największy interes? Czy następni kandydaci "zasłużeni" do żłobu?

Panie, w tym wieku zajmij się pan działką, sklejaniem domków z zapałek i nie mierz ludzi swoją miarą. Czas odpocząć i nie sądzić, że się pan zna na wszystkim.
List 100% w punkt!

Ile ten pan ma lat? Więcej niż ci, którzy ten list podpisali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek Pietraszkiewicz niezalogowany
7 maja 2015r. o 13:17
~ napisał(a):
~Marek Pietraszkiewicz napisał(a): A kto w tej ruchawce ma największy interes? Czy następni kandydaci "zasłużeni" do żłobu?


Panie, w tym wieku zajmij się pan działką, sklejaniem domków z zapałek i nie mierz ludzi swoją miarą. Czas odpocząć i nie sądzić, że się pan zna na wszystkim.
List 100% w punkt!


Czsy kiedy ktoś komuś mówił co ma robić już chyba dawno minęły, chyba,że Waść maszj jeszcze złudzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Olek niezalogowany
7 maja 2015r. o 18:53
Tak, bo Roman to jedyny, najlepszy i w ogóle cacy jest. Idź pan lepiej na tę działkę, bo zarasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prezydętowa niezalogowany
7 maja 2015r. o 19:31
Mój monsz jest najleprzym prezydentem.Kilkanaście lat ksztacił kadry,więc wie co nauczał.A resztę tesz ogarnia.Zapowiadał ,,ilu bezrobotnych,tyle ławek''Teraz każdy bezrobotny będzie miał swoją ławkę.Gdzie tak macie?
POmalował się tesz w zeszłym roku gliną na gliniadzie.Tzn ubródził sobie 2 palce prawej dłoni.Ale to zawsze.
Apeluję ,POpierajcie ludzi ubabranych.Oni was nie zawiodą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 3:10
Dumny jestem z twojego ...izmu.
Masz okulary kotre zaslaniaja ci pol twarzy lub fryzure przypominjaca i pasujaca ci jak tania peruka?

Pewnie tak.

Prezydentowa makowiec upiecz, wpadne na kawe.
Serce sie cieszy, ze glupota siega dlaej jak swiat widzial.

To jakbym mial do czynienia z czlowiekeim , kotry mozg zostawil w lonie matki. za pozno by pomoc, za pozno by dac nowy. niemozliwe by nauczas bo nie pryzswoi wiedzy. Twoj urok to bezgraniczna ociezalosc umyslowa z tanim kabareciarskim przytupem powstalym wskutek glebokiej dlugoletniej frustracji i swaiomosci swojej przykrej osoby, nieobdrzaonej zadneym talentem. Urokilwa laska jestes.

Ide spac, bo stane sie taki ja wy. Forum wciaga bo jest to rozrywka jak picie wina w barze, kotry sprzedjae belty na szklanki. ale zamist szklanek masz plasikowy kubek jednorazowych, gdzie mozesz tupac nozka przy muzyce np typu jugo. Esencja zycia. Oramy watrobe i sluchamy disco polo w wykonaniu pana z tona brylantyny na glowie.

Mowie wam poezja.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
8 maja 2015r. o 20:28
Wiecie jak boli wrzod na d....Ja wiem.Pani Lijewska ma pecha młoda ,wykształcona ,obyta ,lubiana ,życzliwa itd a do tego cholera ładna i to jest ten wrzod na d..... karakana ,z przerostem ambicji.Pani Ewo powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 21:41
Rodzina jest najważniejsza.
Reszta zaklamanych decydentów sprawnie dziala aby odciagnac od siebie uwagę i psuć dobre imię pracowitych ludzi, ktorzy 30 lat pracowali na swoje dobre imię.

Panowie z zelem we wlosach kłamią w żywe oczy! Podjudzają chyba do samosądu obywatelskiego przeciw bogu ducha winnym ludziom.

Ta sprawa zaczyna naprawdę być naruszeniem dóbr rodziny Pani Ewy!

Decydent na decydencie. Jestem w szoku. Panowie dzisiaj znowu klamali jak z nut w żywe oczy sciaskając dlon pod okiem kamery.
Tego to juz nie da się nazwać. To prosi się o złozenie sprawy dalej.

dziekuję, ze nie tylko ja zauważyłem czyjes siwadome dzialanie przeciw tej rodzienie.

Nie czyjes. Ewidentnie okresolnych osob.

Dziekuję



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza