Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obraz nędzy i rozpaczy
~ niezalogowany
6 maja 2015r. o 15:46
PanM napisał(a):
~ napisał(a): dlaczego nie piszecie jakie wyjaśnienia ma miasto tylko knujecie ,z tego co mi wiadomo to budynek będzie do rozbiórki a ludzi przekwaterowują.


Nikt tu nie knuje -- tuż obok stoją identyczne budynki wybudowane w tym samym okresie i zamieszkałe.
To oczywiste że państwowe traktowane jest jak niczyje.

Państwo nie szanuje obywateli zniechęca wszystkich do poszanowania własności prywatnej i to tylko efekt działań zarządcy budżetowego.

Za wyburzenie , wywiezienie gruzu zapłacą po pierwsze mieszkańcy.
Można było wcześniej sprzedać ten budynek za symboliczne pieniądze w ręce prywatne i ktoś by się na tym bogacił.A przy nim inni.
Tak to się powinno dziać.


czy to nie jest knowanie (jw) człowieku zastanów się czy warte jest utrzymywanie takiego budynku w centrum miasta czy lepiej sprzedać grunt ?
" Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2015r. o 15:49
PanM napisał(a):
~ napisał(a): dlaczego nie piszecie jakie wyjaśnienia ma miasto tylko knujecie ,z tego co mi wiadomo to budynek będzie do rozbiórki a ludzi przekwaterowują.


Nikt tu nie knuje -- tuż obok stoją identyczne budynki wybudowane w tym samym okresie i zamieszkałe.
To oczywiste że państwowe traktowane jest jak niczyje.

Państwo nie szanuje obywateli zniechęca wszystkich do poszanowania własności prywatnej i to tylko efekt działań zarządcy budżetowego.

Za wyburzenie , wywiezienie gruzu zapłacą po pierwsze mieszkańcy.
Można było wcześniej sprzedać ten budynek za symboliczne pieniądze w ręce prywatne i ktoś by się na tym bogacił.A przy nim inni.
Tak to się powinno dziać.


jak by miasto pakowało w remont takiego budynku to by ci się nie podobało ." Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~garazowicz niezalogowany
6 maja 2015r. o 15:52
Trudno wymagać rozwiązania problemu slamsu w centrum miasta od Pani wiceprezydent, która w ostatnich wyborach do samorządu powiatowego uzyskała tylko 66 głosów (przypuszczam, że była to w większości najbliższa rodzina i znajomi) a nie potrafi rozwiązać ponad 30-letniego problemu drogi do garaży przy ul. Staroszkolnej roztrwaniając przed zeszłorocznymi wyborami samorządowymi ponad 60 tys. zł podatników, które to wydatkowane pieniądze poszły w błoto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2015r. o 16:52
~ napisał(a): dlaczego nie piszecie jakie wyjaśnienia ma miasto tylko knujecie ,z tego co mi wiadomo to budynek będzie do rozbiórki a ludzi przekwaterowują.


Miasto zawsze ma jakieś wyjaśnienia, które wskażą, że winni są jak zwykle jacyś inni, oni, tamci, owamci itd :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2015r. o 17:23
~ona napisał(a): ja rozumien ze mozna byc biednym, ale zeby miec taki syf!!


dokładnie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2015r. o 17:30
Gdyby mój zarządca tolerowałby taki bałagan w budynku, w którym mieszkam, to nie byłby już zarządcą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 maja 2015r. o 18:05
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
~ napisał(a): dlaczego nie piszecie jakie wyjaśnienia ma miasto tylko knujecie ,z tego co mi wiadomo to budynek będzie do rozbiórki a ludzi przekwaterowują.


Nikt tu nie knuje -- tuż obok stoją identyczne budynki wybudowane w tym samym okresie i zamieszkałe.
To oczywiste że państwowe traktowane jest jak niczyje.

Państwo nie szanuje obywateli zniechęca wszystkich do poszanowania własności prywatnej i to tylko efekt działań zarządcy budżetowego.

Za wyburzenie , wywiezienie gruzu zapłacą po pierwsze mieszkańcy.
Można było wcześniej sprzedać ten budynek za symboliczne pieniądze w ręce prywatne i ktoś by się na tym bogacił.A przy nim inni.
Tak to się powinno dziać.


czy to nie jest knowanie (jw) człowieku zastanów się czy warte jest utrzymywanie takiego budynku w centrum miasta czy lepiej sprzedać grunt ?
" Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości."


" Czy lepiej sprzedać grunt ? " -- Dla kogo lepiej ?

Co to jest miasto ? Czy mieszkańcy i ich budowle czy urzędy i urzędnicy ?
Dla kogo ma być lepiej ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
6 maja 2015r. o 18:17
~ona napisał(a): ja rozumien ze mozna byc biednym, ale zeby miec taki syf!!


Ty tego nie rozumiesz, ja tego nie rozumiem ale pseudointeligencja rozumie że winny brudowi w mieszkaniu jest zarządca :)
Zarządca też jest winny że lumpa odwiedza lump, bo zarządca powinien stać przed blokiem i legitymować lumpów, według pseudointeligencji :D

Inny zastanawia się za co płaci aż 200 zł miesięcznie.
Chłopie, za 200 zł miesięcznie to sobie komórkę i garaż opłać a nie mieszkanie w centrum miasta.
Ty płacisz dwieście a inni ci te drugie dwieście fundują więc nie narzekaj a jak ci źle to się wyprowadź między ludzi :)
200 zł to właśnie opłata za mieszkanie między lumpami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza