Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obraz nędzy i rozpaczy
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 9:06
~ona napisał(a): ja rozumien ze mozna byc biednym, ale zeby miec taki syf!!
ten syf robia raczej bezdomni albo pijacy zajmujacy opuszczone meszkanie. Swoja droga to dziwne ze zajmuja tak mieszkania. Nie sa zabezpieczone, nie maja drzwi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 16:02
po zdjęciach myślałem że to budynek w Pstrążu. ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 16:07
samotniak po pielęgniarkach to małe piwo, 30 lat po upadku komunizmu bolesławiec poza rynkiem to ruina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 maja 2015r. o 11:29
Powinni odremontowac budynek i zrobic mieszkania socjalne dla rodzin zamiast eksmitowac az na Kosciuszki. Bardziej sa potrzebne mieszkania niz parkingi.

Pewny/pewna jesteś - nie mieszkasz w pobliżu parking jak najbardziej jest potrzebny bo blok obok mieszka 30 rodzin a miejsc parkingowych jest 5 i do tego zajęty cały czas przez ludzi załatwiających sprawy w wieżowcu ... !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 13:49
~ja napisał(a): Powinni odremontowac budynek i zrobic mieszkania socjalne dla rodzin zamiast eksmitowac az na Kosciuszki. Bardziej sa potrzebne mieszkania niz parkingi.

Pewny/pewna jesteś - nie mieszkasz w pobliżu parking jak najbardziej jest potrzebny bo blok obok mieszka 30 rodzin a miejsc parkingowych jest 5 i do tego zajęty cały czas przez ludzi załatwiających sprawy w wieżowcu ... !!!!
ludzie nie maja gdzie mieszkac ale niewazne. Najlepiej zrownac z ziemia i zrobic parking?! W tym miescie jest wiecej samochodow niz ludzi.egoistyczne podejscie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 13:57
~ napisał(a):
~ja napisał(a): Powinni odremontowac budynek i zrobic mieszkania socjalne dla rodzin zamiast eksmitowac az na Kosciuszki.
ludzie nie maja gdzie mieszkac ale niewazne. Najlepiej zrownac z ziemia i zrobic parking?! W tym miescie jest wiecej samochodow niz ludzi.egoistyczne podejscie.


A może wszystkim dać mieszkania socjalne ?

Dlaczego jedni mają płacić w przetargach za działki i budować a inni czekają za friko ? A jak im dasz to robią wokoło mega syf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 14:10
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ja napisał(a): Powinni odremontowac budynek i zrobic mieszkania socjalne dla rodzin zamiast eksmitowac az na Kosciuszki.
ludzie nie maja gdzie mieszkac ale niewazne. Najlepiej zrownac z ziemia i zrobic parking?! W tym miescie jest wiecej samochodow niz ludzi.egoistyczne podejscie.


A może wszystkim dać mieszkania socjalne ?

Dlaczego jedni mają płacić w przetargach za działki i budować a inni czekają za friko ? A jak im dasz to robią wokoło mega syf.
nie musza byc socjalne-moga byc do wynajecia przeciez. Dobra lokalizacja wiec szkoda burzyc. Poza tym nie wszyscy ktorzy dostaja socjalne robia syf wiec nie mierz jedna miara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2015r. o 15:01
jacy normalni, tacy nie pala mieszkań, tak jak piszą alkocholicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza