Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Chorwacja 2015

4043
#andzia17 nieaktywny
7 maja 2015r. o 14:21
Witam. Potrzebuję namiarów na sprawdzone kwatery, prywatne noclegi do Chorwacji, ale dla 4-6 osób na okres wakacyjny. Bardzo proszę o jakieś nr telefonów czy opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dorota niezalogowany
7 maja 2015r. o 14:45
polecam Villa Klara Baška Voda byliśmy w tamtym roku i było rewelacja villa była oddana do użytku w zeszłym roku a płaciliśmy 55 euro z apartament,można ich znaleść przez facebooka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2015r. o 23:26
Każdemu podoba się coś innego .czego Ty szukasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
8 maja 2015r. o 8:05
ja zawsze jadę w ciemno i jest w czym wybrać 50 euro apartament 6/8 osób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4043
#andzia17 nieaktywny
8 maja 2015r. o 10:30
Chodzi mi o jakiś domek, bądź kwaterę 3 pokojową dla 3 par. Chcieliśmy się wybrać ze znajomymi ale nie wiemy nawet gdzie szukać. W ciemno jechałam w tamtym roku, ale w 2 osoby, to inaczej. A z większą ilością osób to strach w ciemno jechać, bo może nie być wolnych pokoi. Baśka Voda odpada, byłam w tamtym roku :)
Myśleliśmy żeby jechać bardziej w dół, w stronę Dubrownika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 13:53
Proszę również o podobne oferty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2015r. o 7:41
Vila Casablanca Podstrana,mała miejscowość za Splitem ,sklep piekarnia plaza kamienista ale za to bez natłoku ludzi .Namiary są w necie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TM niezalogowany
10 maja 2015r. o 9:05
W zeszłym roku zrobiliśmy sobie tournee po Chorwacji i do każdego miasta jechaliśmy w ciemno. Jest tam tyle kwater i ludzi pozyskujących klientów z ulicy, że czasami nawet nie musisz wysiadać z auta. Średnie ceny jakie nam wychodziły to od 30 do 50 euro za 4-osobowe apartamenty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.