Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojna wojnie
~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 16:44
~ napisał(a): A gdzie policja? Przecież ta swołocz propaguje komunizm...
Policja ich eskortowala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
9 maja 2015r. o 16:45
A sierp i młot to nie jest czasami symbol zakazany?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~volkspolizist niezalogowany
9 maja 2015r. o 16:45
Była też policja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~volkspolizist niezalogowany
9 maja 2015r. o 16:46
Była też policja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~volkspolizist niezalogowany
9 maja 2015r. o 16:47
Była też policja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~., niezalogowany
9 maja 2015r. o 16:48
Schetyna pozwolili na wjazd? Przecież eksponowanie symboli totalitaryzmu w Polsce jest zabronione. Zostali aresztowani? A może jednak żyjemy w teatrze absurdu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 maja 2015r. o 17:50
~grześ napisał(a): Wypowiem się z pogardą , dla mnie taki protest to jest bezsens.Ja przeżyłem komunizm wiem czym to śmierdzi a tacy idioci nie znają historii a się wypowiadają . Ludzie którzy walczyli z komuną w grudniu 1981 są chyba zawiedzeni postawą młodych ludzi , którzy tego nie przeżyli . Godzina policyjna , kolejki w sklepach i puste półki , puste haki w sklepach mięsnych , kartki itd. Zabór Armii Czerwonej , wstyd .


wymien mi choc jednego, ktory walczyl z komuna, nie musisz wymieniac wszystkich ludzi. jako znawca historii powinienes wiedziec, ze jak sie strajkuje to sie nie produkuje, nawet gdyby bylo co zawiesic na tych hakach to i tak nie mialby kto bo by komisja strajkowa zabronila.

hasla maja dobre, precz z kapitalizmem, nie mieszkasz sam w miescie, z wyzyskiem nie poradziloby sobie 95 % naszego spoleczenstwa, dlatego mamy socjalizm a nie kapitalizm.

demonstracja miala na celu, przypomnienie systemu, ale nie powrot do niego, powrotu nie ma i nie bedzie, rozwoj nie polega na niszczeniu starego, tylko na bazie starego budowanie nowego. prawa pracownicze prawie nie ulegly zmianom ale sa z roku na rok podcinane. pomysl o innych a nie tylko o sobie, ic do kosciola pomodl sie i odkryj, ze jezus byl pierwszym komunista a sam dojdziesz do tego co sie robi z komunistami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 maja 2015r. o 18:02
Wiesza sie na drzewach.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza