Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maciej Małkowski komentuje list Ewy Lijewskiej-Małachowskiej
~observer niezalogowany
13 maja 2015r. o 8:46
Nieładnie pani dyrektor, nieładnie. Proponuję się zająć kulturą a nie polityką angażując w to osoby, które sobie tego nie życzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2015r. o 8:52
~observer napisał(a): Nieładnie pani dyrektor, nieładnie. Proponuję się zająć kulturą a nie polityką angażując w to osoby, które sobie tego nie życzą.


W polityce też kiepsko, świadczy o tym poparcie dla kandydatury pani dyrektor podczas ostatnich wyborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
13 maja 2015r. o 8:58
A jak tu nie kandydwoać, wszak z partii prezesów jest.
Ale generalanie obrzydliwe te kulisty, myślę, że nie tylko Cołokidziego tak wrobiono. Dobrze że ktoś to opisał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziwne niezalogowany
13 maja 2015r. o 9:18
A ja myślę, że skoro Pan Cołokidzi osobiście potrafił podpisać ów list to i osobiście powinien się z tego wycofać. Co to za dziwy, że działania Pana Cołokidziego są wyjaśniane przez antagonistę Pana Prezydenta. Pan Małkowski ma do tego pełnomocnictwo Pana Cołokidziego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
13 maja 2015r. o 9:24
Gdyby mnie tak oszukano, wkurzyłbym się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~+++ niezalogowany
13 maja 2015r. o 9:25
~Dziwne napisał(a): A ja myślę, że skoro Pan Cołokidzi osobiście potrafił podpisać ów list to i osobiście powinien się z tego wycofać. Co to za dziwy, że działania Pana Cołokidziego są wyjaśniane przez antagonistę Pana Prezydenta. Pan Małkowski ma do tego pełnomocnictwo Pana Cołokidziego?


Pan Cołokidzi wiedział co podpisuje, ale nie znał kontekstu i nie wiedział jak przedstawi i wykorzysta to reżimowe medium. A pisac prawdę zawsze trzeba, do tego pełnomocnictwa nie potrzebne. Tym bardziej w publicznej sprawie. Namieszaliście cwaniaczku, to teraz pijcie ten gnój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2015r. o 9:26
A tak naprawde to o co k...a chodzi?, bo juz zgłupiałem. Kto jest dobry , kto jest zły, konteksty, niuanse, creme de la creme lokalnej polityki. Oto Polska właśnie :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niewiarygodne niezalogowany
13 maja 2015r. o 9:34
Paradne wytłumaczenie, że Pan Cołokidzi nie znał rzekomo kontekstu. To jakim liderem jest Pan Cołokidzi Ziemi Bolesławieckiej, skoro nie zna bieżącej sytuacji w BOK? Podpisał to w oderwaniu od rzeczywistości? Nie wierzę! O sporze w BOK nie słyszały chyba jedynie osoby nie posiadające słuchu a Pan Cołokidzi zdrowy chłop jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego