Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa BolecParty z okazji 11 urodzin Bolec.Info
~iwka niezalogowany
16 maja 2015r. o 20:17
ale dalej nie wiem gdzie oni się goszczą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edwardocappucino niezalogowany
16 maja 2015r. o 20:21
~iwka napisał(a): ale dalej nie wiem gdzie oni się goszczą
Trzeba było się zapisać to byś wiedziała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
16 maja 2015r. o 20:22
Tam gdzie się goszczą deszczyk nie groźny ;) pozdrowienia, miłej zabawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9323
#Yeah nieaktywny
16 maja 2015r. o 20:29
raven napisał(a): Hahaha :) Niby grill i impreza jest amoderacja na bolec.info aktywna :) Ciekawe kto i dlaczego usunal moj temat gdzie napisalem o reklamie ktora pojawia sie na bolec.info :) Bolec.info reklamuje stronke ktora wyludza nr telefonu zeby pozniej wysylac platne smsy :)

Pozdrawiam wszystkich bawiacych sie oraz moderatora :)


Prawdziwy moderator NIE ŻYJE a rudy jest tylko LIS !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~IWKA niezalogowany
16 maja 2015r. o 20:32
i co to za Bolec Party jak nie wiem gdzie mam zawiesc gości z imprezy a piszą że impreza do rana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2015r. o 20:39
~IWKA napisał(a): i co to za Bolec Party jak nie wiem gdzie mam zawiesc gości z imprezy a piszą że impreza do rana

tam gdzie są baseny odkryte .... gdzie ty żyjesz kobieto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwka niezalogowany
16 maja 2015r. o 20:46
byś się zdziwił gdzie ja żyję i pracuję w życiu byś nie chciał być na moim miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
16 maja 2015r. o 21:08
poproszę o nowe zdjęcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.