Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

domy z bali drewnianych

11376
#pupsi nieaktywny
19 maja 2015r. o 22:09
Jaki dom postawic?murowany czy tez z bala?Jezeli drewniany ,to jakie ogrzewanie?A moze jednak murowany jest trwalszy???Widzialam piekne domki z Bali drewnianych,stan pod klucz ,okolo 300.000zl.,ale wystarczy sie rozejrzec,znajomi stawiaja domy murowane:(Prosze o wypowiedzi:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
20 maja 2015r. o 2:13
Wiadomo, ze beton i mury beda trwalsze od drewna. Wystarczy sie rozejrzec ile starych wiekowych murowanych domow/budynkow wciaz stoi. Drewniane elementy jak np. wiezbe dachowa co jakies 100 lat trzeba wymieniac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2015r. o 9:03
Tylko murowany. Na kanadyjki szkoda pieniędzy, bo są zle wykonywane w większości. Z bali maja za slabe współczynniki przenikania no i mostki termiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11376
#pupsi nieaktywny
20 maja 2015r. o 14:14
dziekuje za wypowiedzi:)A jezeli dom murowany to jakie materialy polecacie? Jakie ogrzewanie?solary na dachu beda napewno,mysle tez o zalozeniu pompy ciepla.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liki niezalogowany
22 lipca 2015r. o 12:06
Ja mam dom z bali i nie mam żadego z tych problemów. Moim zdaniem rzecz jest w tym jak jest wykonany dom. U nas firm a Domy balik łączyła belki metodą tradycyjną, bez używania gwoździ. Nie wiem, może w tym tkwi sekret.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kurakao niezalogowany
22 lipca 2015r. o 12:09
@Liki, a te Domy Balik wykonują domy koło Warszawy? Bo czytam na ich temat dużo dobrych opinii i coraz chętniej myślę o tym, żeby własnie podjąć z nimi wpsółpracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liki znow niezalogowany
22 lipca 2015r. o 12:10
~Kurakao napisał(a): @Liki, a te Domy Balik wykonują domy koło Warszawy? Bo czytam na ich temat dużo dobrych opinii i coraz chętniej myślę o tym, żeby własnie podjąć z nimi wpsółpracę.


Myślę, że tak, ja akurat jestem z Kurpii i mi zbudowali piękny dom na skraju lasu. Najlepsiej zadzwoń do nich, wytłumaczą Ci wsyztsko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2015r. o 13:24
Kanadyjka dobrze wykonana spokojnie postoi 100-150 lat jest napewno cieplajsza i zdrowsza niz beton.. Dobra firma postawi w 3 miesiace. Murowany tez ok. Ale drozszy i wiecej pracy przy nim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza