Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dobry mechanik od peugeota

~malwaa02 niezalogowany
22 maja 2015r. o 14:06
zadzwoń i zapytaj . z tego co pamiętam mieli bardzo dobrego mechanika od peugeot, ja wymieniałam u nich rozrząd , koło zamachowe i jakieś drobne pierdoły .

Stacja Obsługi Peugeot-Citroen J. Warchoł Naprawy Główne i Bieżące, Diagnostyka, Elektryka,, Klimatyzacje, Zapewniamy Części
Telefon: (48) 768 78 4230, (48) 781 99 0290, (48) 757 12 4220
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~2.0hdi niezalogowany
22 maja 2015r. o 21:37
Car Serwis na mostowej w bolesławcu ja tam swojego pługa naprawiam i jestem zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XYZ niezalogowany
22 maja 2015r. o 23:16
Samochody francuskie naprawia Igras naprzeciwko stacji Polmozbyt na ul.Łokietka.Wszystkie samochody,również Peugeoty,naprawia dobrze i niedrogo,Ryszard Popiołek na Kołłątaja 9a.Ja też mam Peugeota i dlatego te warsztaty Ci polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5258
#dami2808 nieaktywny
23 maja 2015r. o 1:55
Potrzebuję kolektor ssący do peugeot 306SW 1.6 16v Mam 4 sztuki i te które mam nie pasują albo do przepustnicy, albo do elektroniki. Proszę pomóżcie ;( [img=1432338918_uki9jxd.jpg]

rozwiedziony30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czarek12 niezalogowany
23 maja 2015r. o 19:06
Dobry mechanik jest w bolesławcu na kbika 17a tele.757324194
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
23 maja 2015r. o 19:35
Najlepszy mechanik od francuzów to Pan Igras z ul.Kubika naprzeciwko Polmozbytu w podwórku. tel.692 665 496 Naprawdę polecam, bo sam mam peugeota i wszystkie naprawy i serwis wykonuję właśnie tam. może zakład nie wygląda nowocześnie ale gościu pojęcie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XYZ niezalogowany
23 maja 2015r. o 22:44
W swojej wypowiedzi pomyliłem nazwę ulicy,nie Łokietka,a Kubika.Ktoś potwierdził fachowość P.Józefa Igrasa,używając tych samych inicjałów.A tak naprawdę,to każdy dobry mechanik naprawia każdy samochód,a części potrzebne do naprawy,jest w stanie załatwić sam.Czy to w hurtowni,czy przez internet.Powodzenia w usunięciu usterki,a peugeot,y ,to dobre auta,choć niektórzy cenią tylko niemieckie.Mam drugiego i leję tylko paliwo.Każde auto mając duży przebieg,może czasem wymagać naprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 maja 2015r. o 9:05
Ja juz bylem u 4 mechanikow i zaden go nie zrobil zostal wymieniony jakis czujnik i mial juz normalnie palic ale po dwóch tygodniach znowu zaczął swirowac i dalej niewiem co z nim robic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza