Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolec.Info z odznaką "Zasłużony dla miasta Bolesławiec"!
1
emem
28 maja 2015r. o 8:22
:-)))

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tyupowy bolec niezalogowany
28 maja 2015r. o 19:34
Wy nawet nie zasnujecie bo za co ?? Byle info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 maja 2015r. o 19:51
emem napisał(a): :-)))

Tak Ememo plujesz na anonimów, że hejtują a odbierasz odznaki wysyłane przez anonimów ? Po co Ci anonima zasługi ? :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hi niezalogowany
28 maja 2015r. o 19:55
Sami produkujecie medaliki i sobie wręczacie. Na gali wręczania byli tylko sami zainteresowani?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
28 maja 2015r. o 20:12
masi napisał(a):
emem napisał(a): :-)))

Tak Ememo plujesz na anonimów, że hejtują a odbierasz odznaki wysyłane przez anonimów ? Po co Ci anonima zasługi ? :)


masi, chyba nie zrozumiales przeslania tego tekstu ;) Wiec wyjasniam - wyroznienie "Zasłuzony dla miasta Boleslawiec" nie jest nic warte, szczegolnie wtedy gdy miasto rozdaje to hurtowo - takze ludziom, ktorzy nie mieli o tym zielonego pojecia.

Poza tym ja na nikogo nie pluje :-)

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 maja 2015r. o 20:56
oj nie byłbym tego taki pewien... ;)

ja usuwanie postów bez podania przyczyn nazwał bym ''pluciem''
również moderowanie postów nie ''po linii '' admina to też pewien obraz pychy i arogancji a ta min. innymi ''zgubiła'' jeszcze urzędującego prezydenta :D

ale to nie mój ''cyrk'' ;)

według mnie to ''oznaczenie'' to ironiczny przekaz tego jak bardzo komu -bo przecież nie miastu- bolec.info jest ''zasłużone'' ;)
pomimo wszystko nadal podtrzymuję opinię (własną ) że jesteście z jednego przynajmniej powodu lepsi od ...konkurencji...

oczywiście nie przejmujcie się moją opinią :D

Falco to też ''anonim '' :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 maja 2015r. o 22:15
emem napisał(a): Boli Cię serce, że miasto rozdaje hurtowo? A kogo to obchodzi? Czy pomoże to mieszkańcom jak będą rozdawać tylko jednostkom? :)
Jak na razie to wyłącznie Tobie przeszkadza, bo przyszło od anonima a nie od miasta?:)

Zmoderowano 28.05.2015 godz.22:17 - powód: Usunięte zbędne cytowanie (moderator)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
28 maja 2015r. o 22:17
Mi nic nie przeszkadza, znam wartosc Bolec.Info :-)

Ty chyba tez, ale Tobie widze, przeszkadza :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza