Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przyciemnianie szyb Bc...

12470
#NiepoprawnyMen nieaktywny
5 czerwca 2015r. o 7:33
Macie moze namiary na kogos solidnego i jaki to koszt? Dwie boczne oraz tylna..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2015r. o 10:31
na kosciuszki obok myjni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2015r. o 17:16
Na Kościuszki to są partacze a nie fachowcy. Przekonałem się osobiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2444
#raven nieaktywny
5 czerwca 2015r. o 18:33
NiepoprawnyMen napisał(a): Macie moze namiary na kogos solidnego i jaki to koszt? Dwie boczne oraz tylna..


Na kosciuszki kolo myjni :) Co do cen to kazdy samochod inaczej wyceniany. Nr tel: 507 814 388 oraz 505 771 439 Najlepiej wczesniej zadzwonic.

~ napisał(a): Na Kościuszki to są partacze a nie fachowcy. Przekonałem się osobiście.


3 samochody tam przyciemnialem i za kazdym razem bylem bardzo zadowolony - ostatnio w zeszlym miesiacu przyciemnialem szyby w Renault Megane Scenic II :) Szybe przednia tez u nich wymienialem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
5 czerwca 2015r. o 18:46
U mnie też okleili spoko. W kilku jednak miejscach, zajechali nożykiem po karoserii i po prostu pojawiły się rysy na lakierze. To były takie małe dziabnięcia na długości około 1-2 cm i to wokół jednej szyby; generalnie nie było widać (auto już sprzedane), nie było tego dużo lecz jednak "zbyt się śpieszyli". Jak będę oklejał raz jeszcze to pojadę do nich. Zapłaciłem 300 zł za dwie boczne z tyłu i tylną (peugeot 207 bez drzwi z tyłu). Chcieli 400 lecz stargowałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2015r. o 19:35
3 samochody tam przyciemnialem i za kazdym razem bylem bardzo zadowolony - ostatnio w zeszlym miesiacu przyciemnialem szyby w Renault Megane Scenic II :) Szybe przednia tez u nich wymienialem :)
Ile zapłaciłeś za sceniora??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10381
#czarnuch123 nieaktywny
5 czerwca 2015r. o 20:16
znam gosci osobiscie jak by mieli partaczyc to by nie mieli firmy zawsze idzie sie dogadac i nie pie ......e polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2444
#raven nieaktywny
5 czerwca 2015r. o 22:07
~ napisał(a): 3 samochody tam przyciemnialem i za kazdym razem bylem bardzo zadowolony - ostatnio w zeszlym miesiacu przyciemnialem szyby w Renault Megane Scenic II :) Szybe przednia tez u nich wymienialem :)
Ile zapłaciłeś za sceniora??


300zl za 5 szyb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza