Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Konsumpcja w urzędach

211
skorn
5 czerwca 2015r. o 16:11
To ty nie zrozumiałeś. Nic nowego w twoim przypadku.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
5 czerwca 2015r. o 17:02
Co do drogich posiłków "hrabiego" to mam nadzieję że na jesień mu się odbije, a nawet kleksa puści.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2015r. o 19:00
skorn napisał(a): To ty nie zrozumiałeś. Nic nowego w twoim przypadku.


Racja! :)
CNC, poprzestań na wklejaniu "obrazków", jadaczki raczej nie otwieraj! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
5 czerwca 2015r. o 19:33
~ napisał(a):
skorn napisał(a): To ty nie zrozumiałeś. Nic nowego w twoim przypadku.


Racja! :)
CNC, poprzestań na wklejaniu "obrazków", jadaczki raczej nie otwieraj! :)


wstaw sobie brakujące zęby to pogadamy ,bo na chwilę obecną ślina ucieka ci przez dziury :) jest to dość mało higieniczne a na dodatek mało piękne :) oraz ciężko zrozumieć twój bełkot ----obrazek dla ciebie [img=1433525619_352skyu.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CNC troll niezalogowany
5 czerwca 2015r. o 19:47
CNC trolujesz najlepiej na bolcu.

Jest tu taki jeden król troli NZ ale ostatnio zdziadział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 czerwca 2015r. o 9:17
Nie ma żadnych jasnych reguł co do wydatkowania publicznych pieniędzy z przeznaczeniem na konsumpcje używki lub prezenty.

Zatem zwykły obywatel niewiele może poza niezadowoleniem.Wszystko pozostaje w gestii urzędniczego widzimisię .Skala zależy od umiaru.

Ja to zrobiłem tak[img=1433575038_yj9q8h1.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2015r. o 21:30
Dlatego coraz bardziej podoba mi się pomysł ujawniania w internecie wykazu umów i wydatków Urzędów. Niektóre urzędy zaczynaja publikować je na swoich stronach. W naszym rejonie niestety nie ma takiej praktyki, ale radni z Nowogrodźca się zainteresowali i publikują http://razemdlagminy.bloog.pl/id,347308402,title,Umowy-gminy-w-internecie,index.html
PanieM może pan spróbuje w naszym mieście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 czerwca 2015r. o 8:07
~ napisał(a): Dlatego coraz bardziej podoba mi się pomysł ujawniania w internecie wykazu umów i wydatków Urzędów. Niektóre urzędy zaczynaja publikować je na swoich stronach. W naszym rejonie niestety nie ma takiej praktyki, ale radni z Nowogrodźca się zainteresowali i publikują http://razemdlagminy.bloog.pl/id,347308402,title,Umowy-gminy-w-internecie,index.html
PanieM może pan spróbuje w naszym mieście?


Właśnie spróbowałem ---

jest strona gdzie publikowane są wnioski obywatelskie i gdzie można składać swoje propozycje. MM - moje miasto inicjatywy obywatelskie


Dopisane 07.06.2015r. o godz. 08:07:

https://www.facebook.com/pages/MM-moje-miasto/131624226896782?ref=hl

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.