Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie wedkowac

~Wedkarz niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 13:11
Witam gdzie mozna polowic ryby bez karty wedkarskiej w okolicach boleslawca i trzebienia?pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2444
#raven nieaktywny
7 czerwca 2015r. o 16:27
~Wedkarz napisał(a): Witam gdzie mozna polowic ryby bez karty wedkarskiej w okolicach boleslawca i trzebienia?pozdrawiam


Nie jestem pewny ale chyba na lowisku w Lace mozna bo to prywatne lowisko. Aczkolwiek moge sie mylic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 16:57
Bez karty tylko na stawach hodowlanych. Na pozostałych tylko z kartą wędkarską (PSR ma prawo sprawdzać kartę lecz nie wiem czy to robi). Ponadto na wodach należących do PZW jeszcze trzeba wykupić pozwolenie (składki członkowskie, opłaty za wody itp.). Lecz te tylko na wodach PZW. Wykaz wód PZW jest na stronie PZW Jelenia Góra. Kiedyś człowiek z PSR twierdził nawet że na hodowlanym trzeba mieć kartę. Znajomość przepisów tych ludzi z PSR jest porażająca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
7 czerwca 2015r. o 17:06
~ napisał(a): Bez karty tylko na stawach hodowlanych. Na pozostałych tylko z kartą wędkarską (PSR ma prawo sprawdzać kartę lecz nie wiem czy to robi). Ponadto na wodach należących do PZW jeszcze trzeba wykupić pozwolenie (składki członkowskie, opłaty za wody itp.). Lecz te tylko na wodach PZW. Wykaz wód PZW jest na stronie PZW Jelenia Góra. Kiedyś człowiek z PSR twierdził nawet że na hodowlanym trzeba mieć kartę. Znajomość przepisów tych ludzi z PSR jest porażająca.

Co do hodowlanych to już kilka razy słyszałem że trzeba mieć też kartę wędkarską. Taką opinię słyszałem od strażnika. Dziwne? Znając PZW to nie. Jak za łapanie w własnym stawie można dostać wyrok...
http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1318052

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13570
#Anonim13570 nieaktywny
7 czerwca 2015r. o 18:07
Kolego jak wiesz gdzie jest wioska Gierałtów tam masz staw i możesz na nim łapać do woli bez żadnych zezwoleń ,często tam jeżdżę choć mam kartę bo jest tam rybka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~domager niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 18:34
Dawno sobie odpuściłem wędkowanie po okolicy Bolesławca , jadę w lubuskie bez łachy i tego bezrybia.........ponadto gówniarzeria swoimi brykami i Peya z głośników skutecznie odstrasza nawet żaby a gdzie dopiero ryby , o tonach śmieci w krzakach nie wspomnę ,,,,,,,nawet po " wędkarzach" .......i puszki po ........napojach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13570
#Anonim13570 nieaktywny
7 czerwca 2015r. o 19:01
a gdzie w Lubuskie jeżdzisz? jak to nie tajemnica ,ja byłem kiedyś w Cigacicach na Odrze kawałek drogi ale opłacało się w Klikowie jest też fajny zalew to chyba już też jest Lubuskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 19:03
Art & pkt 4.USTAWA z dnia 18 kwietnia 1985 r.
o rybactwie śródlądowym
"Z obowiązku posiadania karty wędkarskiej lub karty łowiectwa podwodnego są zwolnieni cudzoziemcy czasowo przebywający na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, posiadający zezwolenie, o którym mowa w ust. 2. Z obowiązku tego są także zwolnione osoby uprawiające amatorski połów ryb w wodach znajdują-cych się w obiektach przeznaczonych do chowu lub hodowli ryb, jeżeli uzyskały od uprawnionego do rybactwa zezwolenie na połów w tych wodach".
Druga część mówi o stawach hodowlanych. Pozdrowienia dla strażników PSR, którzy tą samą ustawą zostali powołani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza