Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bośniackie klimaty w Tomisławiu
~Lol niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 12:28
Kwaśniewski! szpitalem się zajmij a nie Bośnią... Bośnia jest tysiące km stąd, a tu my żyjemy!!!
Ps. Coś ty tam znalazł w tej Bośni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dija niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 13:03
~Lol napisał(a): Kwaśniewski! szpitalem się zajmij a nie Bośnią... Bośnia jest tysiące km stąd, a tu my żyjemy!!!
Ps. Coś ty tam znalazł w tej Bośni?


Oczywiście, szpital to ważna sprawa a nie olimpiady, ale dla zabicia czasu może być i "Bośnia". Oczywiście to tylko hasło ale ludziom to chyba potrzebne.
Bo jacy to Bośniacy, moja rodzina też była kolonistami z Polski na terenach byłej Jugosławii i po wojnie wróciła do Polski, swojej ojczyzny i już od tej pory żaden Serb ani Chorwat na nas nie bluźni.
Ja wiem, że jestem, byłem i będę Polakiem.

Udanej zabawy pseudo Jugolom życzę.
Oczywiście jest to alternatywa dla Łemków i Ukraińców, którzy bezkarnie i w bezczelny sposób narzucają nam swój folklor w niektórych gminach naszego powiatu, ale my nic na to nie poradzimy, że Polacy to taki naród, który chwali wszystko i wszystkich tylko nie siebie.

;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bosniak niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 13:16
Panie starosto... panskie PO sie sypie to poklasku lokalnego szukasz? Nie z nami te numery. Dostanie pan bosniacki gulasz i kwiatka, ale nic poza tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wlado niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 14:11
Nie wiem w kim się Pan Starosta bardziej zachwycił. W bośniackich klimatach czy pięknej sołtysowej? To skandal,że wywala się publiczne pieniądze na kolonie dla bośniaków i takie imprezki. A ilu dzieciakom z naszego powiatu starosta pomógł aby po raz pierwszy w życiu pojechali na kolonie? Lans kosztuje. Wolę aby lokalni partyjni działacze lansowali się za swoje a nie publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antyPO niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 14:39
To przedwyborcze działania, aby ratować partię i szukać poparcia wśród ludu. ktoś musi promować PO. Kto da się nabrać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 14:40
~wlado napisał(a): Nie wiem w kim się Pan Starosta bardziej zachwycił. W bośniackich klimatach czy pięknej sołtysowej? To skandal,że wywala się publiczne pieniądze na kolonie dla bośniaków i takie imprezki. A ilu dzieciakom z naszego powiatu starosta pomógł aby po raz pierwszy w życiu pojechali na kolonie? Lans kosztuje. Wolę aby lokalni partyjni działacze lansowali się za swoje a nie publiczne pieniądze.


Straszne dziadostwo wychodzi z tego starostwa. Nie dziwię się Łętowskiemu, że nie chce mieć z tym nic wspólnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 17:06
Nie popierałam maruderów. Szykuje się ciekawa impreza, chyba ze ktoś woli kolejny weekend, albo i całe lato spędzić na grilowaniu.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
10 czerwca 2015r. o 17:18
Bosańskie klimaty :)



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie