Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Roman na głównej Gazeta.pl

3688
#Pynchoon nieaktywny
11 czerwca 2015r. o 17:25
Prezydentowi Romanowi udało się nawet załapać na główną Gazeta.pl :-)

Tylko czy to zdjęcie akurat jest najlepsze ;-)

[img=1434036201_g6fy5no.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 17:33
A tu pada jego nazwisko kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 17:35
Bardzo dobrze wyszedł.Przecież w naszej kablówce nasz prezydent mówił że współpracuje z Pawłem Kukizem.Douczyć sie trzeba przed założeniem tematu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
11 czerwca 2015r. o 18:02
~Piotr napisał(a): Bardzo dobrze wyszedł.Przecież w naszej kablówce nasz prezydent mówił że współpracuje z Pawłem Kukizem.Douczyć sie trzeba przed założeniem tematu :P


Po pierwsze primo, nie każdy ma kablówkę. Po drugie primo, nawet gdyby każdy ją miał nie sądzę, aby usłyszał Pana Romana informującego, że jego fota trafi na stronę główną Gazety.pl, a tego dotyczy ten temat.

Zatem przez napisaniem posta nawet nie trzeba się douczać, wystarczy przeczytać tytuł :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 18:06
Więc informuję że Piotr Roman jeszcze przed wyborami prezydenckimi w telewizji azart sat powiedział głośno i wyraźnie że od około 3 lat współpracuje z Pawłem kukizem.

Co do portalu gazeta.pl
Jest to portal plotkarski i pro POwski :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mike niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 18:23
Wyborczą to ja bym się nawet nie podtarł, nie mówiąc już o czytaniu tego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 18:26
Chyba za 4 mies. będziemy mieć posła z Bolesławca, aż szkoda będzie oddać takiego człowieka.... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 18:33
Pynchoon napisał(a):

Po pierwsze primo (...)Po drugie primo...

...Zatem przez napisaniem posta nawet nie trzeba się douczać


po trzecie, sprawdź sobie w googlach co oznacza słowo PRIMO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.