Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Żebractwo Na MANHATANIE

~ niezalogowany
13 czerwca 2015r. o 21:25
czyn z chrześcijańskiego punktu widzenia jak najbardziej chwalebny, tylko chwalenie się nim dyskusyjne.... mimo wszystko dzięki falco :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
13 czerwca 2015r. o 21:37
~ napisał(a): czyn z chrześcijańskiego punktu widzenia jak najbardziej chwalebny, tylko chwalenie się nim dyskusyjne.... mimo wszystko dzięki falco :)


jestem ateistą i żadna religia , w żadnego boga mnie nie interesuje :/ mimo wszystko denerwujące jest jak ktoś używa symboli wiary do żebrania "wyłudzania kasy" !! [img=1434224261_crq4m8s.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 czerwca 2015r. o 22:07
falco napisał(a): jak z gitarą to OK
JAK Z RÓŻAŃCEM TO POD KOŚCIÓŁ!!!!!!

tylko pan ''pleban'' nie będzie za bardzo zadowolony...
on nie lubi konkurencji... :D

dziwne -za ''komuny'' pod kościołem Ks.Rączki było dla nich miejsce ;) ,,,pamiętam :D


I tu się zgodzę z Falco (a zwykle sie nie zgadzam :P )
O ile jak ktos sobie gra,brzdęgoli na akordeoni,skrzypcach,czy innej fujarce ,to nir mam nic przeciwko ,sam czasem wrzuce symboliczna złotówkę.

Ale jak ktos sie kiwa z rózańcem i wielce liczy na pomoc ,to nie daję :(

Najbardziej wkurzaja mnie wszelcy rumuni np.we wrocku.Wysle taka baba dziecko z psem na sznurku i zebrze,psiak bez wody i łapią kasę...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2015r. o 22:43
Kasy w ogóle nie daję,a czasami na SM dzwonię. Chodzi po Manhattanie taki gościu z krótką kulą i butami założonymi na boki. Jak zadzwoniłam po straż przy nim z informacją że chodzi i żebrze normalnie ozdrowiał. Kula pod pachę buty założył jak każdy inny i w nogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 czerwca 2015r. o 22:53
zgłoś to teraz w kurii...cud!!!!! :D
po cholerę ludzie jadą do Lourdes?...kiedy tutaj mają to na miejscu

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2015r. o 23:43
~pięciozłotówa napisał(a): bynajmniej nie kradną,bo wtedy byś jęczała




A ty nieuku "bynajmniej" nie masz pojęcia kiedy używa się tego słowa :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
14 czerwca 2015r. o 8:35
~ napisał(a): żebrakom nie daje ale jak ktoś prezentuje swój talent i zdolności to czemu nie? osobiście dziś zasiliłam dziewczynie kubeczek

Dokładnie :) Też wrzuciłam dziewczynie do kubeczka parę złotych.Przynajmniej nie biadoli tylko gra na gitarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 12:07
zula999 napisał(a):
~ napisał(a): żebrakom nie daje ale jak ktoś prezentuje swój talent i zdolności to czemu nie? osobiście dziś zasiliłam dziewczynie kubeczek

Dokładnie :) Też wrzuciłam dziewczynie do kubeczka parę złotych.Przynajmniej nie biadoli tylko gra na gitarze


Jacy wy miłosierni i świętobliwi.Nie wrzucajcie im miedziaków tylko chociaż z dyszkę żeby coś do jedzenia mogli kupić.
Ja nie wiem ,ludzie rzucą resztki z portfela ledwo na jakąś bułkę wystarczy i mają się za panów a co bogatsze to biedniejsze.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.