Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie pożegnali Alojzego Skórę
~mietek niezalogowany
13 czerwca 2015r. o 23:12
człowiek jak każdy inny przykro że zmarł ale to co się działo po za cmentarzem to zakrawa o bestialstwo żeby mieszkańcy pobliskich bloków nie mieli gdzie parkować to już szczyt wszystkiego szkoda że im (tym przyjezdnym)opon nie przebili może by się czegoś nauczyli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwaTOr niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 2:04
~mietzek napisał(a): człowiek jak każdy inny przykro że zmarł ale to co się działo po za cmentarzem to zakrawa o bestialstwo żeby mieszkańcy pobliskich bloków nie mieli gdzie parkować to już szczyt wszystkiego szkoda że im (tym przyjezdnym)opon nie przebili może by się czegoś nauczyli

Wydaje mi się że tylko tobie to przeszkadzało. A czego się mieli nauczyć? Że parking prywatny i nikomu oprócz mieszkańców nie wolno parkować. Mam nadzieję że jeśli kiedyś na 1 godz góra 1,5 i zaparkujesz na parkingu nie przy swoim bloku to też będziesz prosił mieszkańców żeby w akcie zemsty przebili twoje opony. Byle czego nie jesz a byle co gadasz. Ja z uwagi na brak miejsca zaparkowałem dopiero przy działkach. I co działkowicze mieli mi obłożyć auto nawozem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 6:25
~mietek napisał(a): człowiek jak każdy inny przykro że zmarł ale to co się działo po za cmentarzem to zakrawa o bestialstwo żeby mieszkańcy pobliskich bloków nie mieli gdzie parkować to już szczyt wszystkiego szkoda że im (tym przyjezdnym)opon nie przebili może by się czegoś nauczyli
popieram jak sw krowy parkowali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 6:58
~obserwaTOr napisał(a):
~mietzek napisał(a): człowiek jak każdy inny przykro że zmarł ale to co się działo po za cmentarzem to zakrawa o bestialstwo żeby mieszkańcy pobliskich bloków nie mieli gdzie parkować to już szczyt wszystkiego szkoda że im (tym przyjezdnym)opon nie przebili może by się czegoś nauczyli

Wydaje mi się że tylko tobie to przeszkadzało. A czego się mieli nauczyć? Że parking prywatny i nikomu oprócz mieszkańców nie wolno parkować. Mam nadzieję że jeśli kiedyś na 1 godz góra 1,5 i zaparkujesz na parkingu nie przy swoim bloku to też będziesz prosił mieszkańców żeby w akcie zemsty przebili twoje opony. Byle czego nie jesz a byle co gadasz. Ja z uwagi na brak miejsca zaparkowałem dopiero przy działkach. I co działkowicze mieli mi obłożyć auto nawozem?
np tego ze chodnik jest dla pieszego a nie na parkowanie auta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 8:28
~ napisał(a):
~JAAA napisał(a): ciekawe czy rodzina zaplacila dodatkowe 2500 za pogrzeb w sobote? czy miasto? czy pan f? d


ten komentarz jest nie na miejscu... wstydz sie


Pytanie może nie na miejscu, ale odpowiedź jak najbardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 10:01
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~JAAA napisał(a): ciekawe czy rodzina zaplacila dodatkowe 2500 za pogrzeb w sobote? czy miasto? czy pan f? d


ten komentarz jest nie na miejscu... wstydz sie


Pytanie może nie na miejscu, ale odpowiedź jak najbardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rodzina niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 10:03
Ku Twojej wiadomości RODZINA ZAPŁACIŁA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2015r. o 12:15
~mietek napisał(a): człowiek jak każdy inny przykro że zmarł ale to co się działo po za cmentarzem to zakrawa o bestialstwo żeby mieszkańcy pobliskich bloków nie mieli gdzie parkować to już szczyt wszystkiego szkoda że im (tym przyjezdnym)opon nie przebili może by się czegoś nauczyli




Tak się składa że mieszkam w jednym z "pobliskich bloków" i nie miałam najmniejszego problemu z parkowananiem..... nawet jeśli byłoby ciężko, to należy się zrozumienie bo ludzie nie przyjechali na spacer po cmentarzu ani na dyskotekę tylko towarzyszyć w ostatniej drodze zmarłemu i wielki szacun dla nich!!!!
Wam tak przeszkadza brak miejsca wczoraj na parkingach.....a ciekawe czy gbydyście to wy pojechali w takiej intencji to zwracalibyście uwagę na mieszkańców pobliskiego cmentarza?? ?? No chyba że nie chodzicie na pogrzeby bo nie macie szacunku dla innych !!!! :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza