Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szukam mieszkania do wynajęcia na STarzyńskiego

5314
#Beauty nieaktywny
16 czerwca 2015r. o 20:00
Szukam do wynajęcia mieszkania na Starzyńskiego i okolicy. MOże ktoś, coś gdzieś słyszał??? Od razu dodam, że na bierząco śledzę wszystkie ogłoszenia.


Dopisane 16.06.2015r. o godz. 20:00:

up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~### niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 22:29
Mam mieszkanie do wynajęcia . Podaj namiar :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5314
#Beauty nieaktywny
17 czerwca 2015r. o 10:33
660274329
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 17:00
Beauty napisał(a): 660274329
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5314
#Beauty nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 12:32
Ponawiam :)


Dopisane 18.06.2015r. o godz. 12:20:

up


Dopisane 18.06.2015r. o godz. 12:31:

up


Dopisane 18.06.2015r. o godz. 12:32:

up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Isy niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 17:44
Widziałem sporo ciekawych ofert na aktualneoferty.eu to biuro pobiera chyba najmniejszą prowizję bo aż ciężko się do nich dodzwonić. Napisałem do nich email i do mnie oddzwonili. Dopytali czego potrzebuje przesłali propozycje i umawiali na spotkania do czasu aż wynająłem. jestem zadowolony z ich usług polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zadowolony z usługi biura niezalogowany
16 lipca 2015r. o 14:38
Hejka znalazlem fajna stronke aktualneoferty.eu tam sa codziennie swieze oferty sprawdzane przez agentow i mozna wynajac naprawde fajne i dosyc tanie mieszkanie w warszawie. korzystalem juz z biura 2 razy i jakosc oraz sprawnosc bya na wysokim poziomie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
31 lipca 2015r. o 10:28
Szybko wynajęłam dzięki pomocy tego biura. Polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza