Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Obóz pracy Kaufland

~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 8:35
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nie idżcie tam do pracy!!


Ale idźcie tam na zakupy !! :D


Masakra co tam sie dzieje mobing na każdym kroku ja też sie zwolniłem bo już psychicznie siadałem :|


Coś wiem na ten temat moja znajomą posądzili o kradzież i dyrektorka kazała jej sie zwolnić .Miała w szafce nie oklejony krem i za to, innych nie posądziła tylko ją a też mieli nie oklejone rzeczy w szafkach i torebkach ona sama nic nie oklejała nigdy. No cóż ale dyrektorce można i VBL mieć nie oklejone rzeczy. A sprawa poszła do sądu dziewczyna napewno wygra bo proponowali jej 6.ooozł na ugode ale ona się nie zgodziła .Poczekam na finał i dam znać :P jak to sie zakończyło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 14:51
dla narzekających na pracę w Kauflandzie ... bardzo polecam prace w EUROCASH-u Bolesławieckim :) Chyba gorzej już być nie może :| :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka... niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 19:57
Ale tam ostatnio wszystko podrożało... !! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~romeo niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 20:19
jest 100 bilionow prac na tym swiecie,zostaw ta jak ci zle i znajdz inna,proste ..................każdy potrafi nazekac,nie oszukujmy się ale praca w markecie nie jest dla ludzi którzy znaja swoja wartość i cenia swoja wiedze i umiejetnosci tylko nierobów ktozy potrafią narzekac,,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 20:31
~romeo napisał(a): jest 100 bilionow prac na tym swiecie,zostaw ta jak ci zle i znajdz inna,proste ..................każdy potrafi nazekac,nie oszukujmy się ale praca w markecie nie jest dla ludzi którzy znaja swoja wartość i cenia swoja wiedze i umiejetnosci tylko nierobów ktozy potrafią narzekac,,,,
znalazła sie inteligenta ja mam wyższe wyksztalcenie i co z tego nie mam znajomości ani nic i co do takiego sklepu ciężko sie dostać nawet k.u.r.w.a ogarnijcie sie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 20:37
Ktoś napisał: znalazła sie inteligenta ja mam wyższe wyksztalcenie i co z tego nie mam znajomości ani nic i co do takiego sklepu ciężko sie dostać nawet k.u.r.w.a ogarnijcie sie!


no i co z tego ze masz wyzsze? to jeszcze nic nie znaczy
ktos kto ma srednie moze cie zjadac w umiejetnosciach doswiadczeniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 20:38
~romeo napisał(a): jest 100 bilionow prac na tym swiecie,zostaw ta jak ci zle i znajdz inna,proste ..................każdy potrafi nazekac,nie oszukujmy się ale praca w markecie nie jest dla ludzi którzy znaja swoja wartość i cenia swoja wiedze i umiejetnosci tylko nierobów ktozy potrafią narzekac,,,,

Ty,Romeo,mądrością to ty nie grzeszysz.A może zostaniesz moim menadżerem i znajdziesz mi lepszą pracę ,skoro masz tak dużo znajomości? Nie jestem takim ...em i nierobem za jakiego mnie uważasz!Naprawdę!Już mam ci zacząć d...e lizać?
P.S.Ciągle mamusia cię jeszcze utrzymuje? A może masz dobrego wujka na dobrym stanowisku, cwaniak?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 20:42
~ napisał(a):
Ktoś napisał: znalazła sie inteligenta ja mam wyższe wyksztalcenie i co z tego nie mam znajomości ani nic i co do takiego sklepu ciężko sie dostać nawet k.u.r.w.a ogarnijcie sie!


no i co z tego ze masz wyzsze? to jeszcze nic nie znaczy
ktos kto ma srednie moze cie zjadac w umiejetnosciach doswiadczeniu
no ok ale jak ktos sie uczy na dziennych i co?? Tylko praktyki co ma zrobić staż 1 rok a wymagane co najmniej 2 lata i co ma zrobić? Osobiście znam dziewczynę co miała 6 w ostatniej klasie w Liceum i maturę mega zdana studia i zapierdzielala tam na kasie. Płente mam jedna lepiej do zawodówki i miec fach i prace a nie książki i nauka ti glupota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.