Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybraliśmy leczenie znachora?
~ niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 10:56
Jeśli chcesz to ci zafunduję Ośmiorniczki u Chińczyka, cena takiego dziadostwa to 15zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 11:04
~ napisał(a): Wszyscy głupiomądrzy tylko pieprzą o tym zamiataniu pod dywan ,a kto wymiecie spod dywanu.
ten syf zostanie pod dywanem tylko kolejne afery będą dorzucane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
24 czerwca 2015r. o 11:06
~ napisał(a): Jeśli chcesz to ci zafunduję Ośmiorniczki u Chińczyka, cena takiego dziadostwa to 15zł.

No widzisz a tam ponad tysiąc zapłacili ....
Owoców morza/ oceanów, oprócz ryb nie jadam.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca Kukiza niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 11:17
Już zapomnieliście jak Lipiński( PIS ) molestował R Beger żeby zdradzili Leppera i za pieniądze sejmowe chciał wykupić weksle.,a może ktoś mi powie gdzie jest obecnie Minister Sportu pan Lipiec(PIS).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
24 czerwca 2015r. o 11:23
~wyborca Kukiza napisał(a): Już zapomnieliście jak Lipiński( PIS ) molestował R Beger żeby zdradzili Leppera i za pieniądze sejmowe chciał wykupić weksle.,a może ktoś mi powie gdzie jest obecnie Minister Sportu pan Lipiec(PIS).

Nawiązując do Twojego nick'u myślałem nad głosowaniem na Kukiza, boję się tylko tego że jako Świeżak zostanie wplątany bez swojej wiedzy w jakąś aferę ... i polegnie.
Myślę że to uczciwy człowiek, tylko czy dobierze sobie odpowiednie towarzystwo ?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N PL niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 11:42
Ja i moja rodzina zagłosujemy na Nowoczesną PL kilka krotnie słuchałem Pana Ryszarda Petru ,ma wizję oraz wiedzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 11:52
~N PL napisał(a): Ja i moja rodzina zagłosujemy na Nowoczesną PL kilka krotnie słuchałem Pana Ryszarda Petru ,ma wizję oraz wiedzę.
tez go słuchałem ma wizje i wiedze jak do koryta się dostać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 11:58
~N PL napisał(a): Ja i moja rodzina zagłosujemy na Nowoczesną PL kilka krotnie słuchałem Pana Ryszarda Petru ,ma wizję oraz wiedzę.


Ten twój misiu pracował jako główny strateg w bankach , w czasach gdy dawali kredyty we franeczku na miniratkę.
Według banków w tamtych czasach ludzi nie było stać aby płacić kredyt w złotówkach a było stać aby płacić "we franku".
Faktycznie gość ma wizję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.