Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Potrzebne karasie dla bocianów - PILNE

~ niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 10:54
Bociany są zagrożone wyginięciem a karaś to tak zwany rybi chwast ,który lęgnie się na bardzo dużą skalę i w żaden sposób wyginięciem zagrożony nie jest . Dlatego może stanowić pokarm dla bocianów i nie prawiłbym tu żadnych morałów bo to zwyczajnie głupie by było ;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 10:58
Blackjack napisał(a): Czyli co? Jedno zwierze można zabić aby ratować inne? Czym się kierować podczas wybierania który zwierzak ma przeżyć? Wielkością?
Ja tam jestem za tym aby przerobić bociany na karmę dla karasi, bo karasie według mnie są fajniejsze ... piszę to z ironią ....



A ja tam jestem za tym aby przerobić CIEBIE na pasze dla ŚWIŃ
(pewnie je jesz)bo Świnki według mnie są fajniejsze jak ty.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
26 czerwca 2015r. o 12:32
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): Czyli co? Jedno zwierze można zabić aby ratować inne? Czym się kierować podczas wybierania który zwierzak ma przeżyć? Wielkością?
Ja tam jestem za tym aby przerobić bociany na karmę dla karasi, bo karasie według mnie są fajniejsze ... piszę to z ironią ....



A ja tam jestem za tym aby przerobić CIEBIE na pasze dla ŚWIŃ
(pewnie je jesz)bo Świnki według mnie są fajniejsze jak ty.....

He he zaparz melisę bo ci żyłka pęknie :)


Dopisane 26.06.2015r. o godz. 12:32:

Ludzie karmią węże małymi kotami, co jakiś czas o tym słychać. Pyton jest zagrożony, to mamy prawo karmić je kotami których jest pełno?
Przykład z brzegu:
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/jaworki-18-letnia-klaudia-t-karmila-weza-kotkami_273974.html
Brawo za rozumowanie ... pomagamy jednym a krzywdzimy drugich ...
Co będzie następne zabijemy Chińczyka dla nerki żeby ratować Europejczyka .. bo Chińczyków jest dużo....
Guzik mnie obchodzi wasze rozumowanie, zwierze to zwierze nie ważne w jakiej skórze, śmierć i stres przed śmiercią tak samo odczuwa.
Mięsa nie jadam .... pająka w życiu nie zabiłem ....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 14:24
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): Czyli co? Jedno zwierze można zabić aby ratować inne? Czym się kierować podczas wybierania który zwierzak ma przeżyć? Wielkością?
Ja tam jestem za tym aby przerobić bociany na karmę dla karasi, bo karasie według mnie są fajniejsze ... piszę to z ironią ....



A ja tam jestem za tym aby przerobić CIEBIE na pasze dla ŚWIŃ
(pewnie je jesz)bo Świnki według mnie są fajniejsze jak ty.....

He he zaparz melisę bo ci żyłka pęknie :) Dopisane 26.06.2015r. o godz. 12:32:Ludzie karmią węże małymi kotami, co jakiś czas o tym słychać. Pyton jest zagrożony, to mamy prawo karmić je kotami których jest pełno?
Przykład z brzegu:
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/jaworki-18-letnia-klaudia-t-karmila-weza-kotkami_273974.html
Brawo za rozumowanie ... pomagamy jednym a krzywdzimy drugich ...
Co będzie następne zabijemy Chińczyka dla nerki żeby ratować Europejczyka .. bo Chińczyków jest dużo....
Guzik mnie obchodzi wasze rozumowanie, zwierze to zwierze nie ważne w jakiej skórze, śmierć i stres przed śmiercią tak samo odczuwa.
Mięsa nie jadam .... pająka w życiu nie zabiłem ....
Ja też ,pająka łapię i wynoszę do ogródka no i co z tego? Zwierzeta i tak same sie bez nas zjadają tak juz jest ,ja tam nie mysle ich zabijać i nie zabijam ,nawet muchy ale nic nie poradzimy na to,że jedno drugiemu za pokarm służy,nawet Jezus dał swe ciało na pokarm,to razem biorąc jest straszne ale tak ten świat jest pomyślany i zaprojektowany i nic sie chyba nie da zrobić. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joko niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 14:26
No tak Blackjack, bo bociany jedzą trawę i młode buraki. Puknij się w głowę. :D
Gdyby nie było drapieżników świat by nie istniał. Gdyby człowiek nie jadł mięsa pisałbyś dzisiaj nie na kompie tylko na ścianie w jaskini.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 15:01
~bocianybolec napisał(a): Żywe ryby są potrzebne dla CHORYCH bocianów.
a co się stało że są chore?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bocianybolec niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 15:08
~klucz-nick napisał(a):
~bocianybolec napisał(a): Żywe ryby są potrzebne dla CHORYCH bocianów.
a co się stało że są chore?


Tu znajdziesz całą historie:

http://bocianybolec.pl/forum/viewtopic.php?f=133&t=558

pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 15:18
~bocianybolec napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~bocianybolec napisał(a): Żywe ryby są potrzebne dla CHORYCH bocianów.
a co się stało że są chore?


Tu znajdziesz całą historie:

http://bocianybolec.pl/forum/viewtopic.php?f=133&t=558

pozdrawiam
dzięki,podaję namiar na karasie i inne ryby pan Krzysztof Jakubowicz Gosciszów nr tel niestety nie posiadam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.