Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny wypadek w feralnym miejscu
~ niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 13:42
Ja tez przejeżdżam tam często i często widzę tam kolizje... Chyba jednak jest feralne.
Gdzie jak gdzie ale tam rondo być powinno. Duży ruch, kilka dużych zakładów pracy na Modłowej, market na polnej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~t niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 13:48
Jak się jest w miarę spostrzegawczym i ma się refleks to żadne skrzyżowanie nie jest feralne. Aczkolwiek w godzinach szczytu to nawet nie myślę o tym, żeby się tam pchać i w lewo skręcić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 13:56
~ napisał(a): Ja tez przejeżdżam tam często i często widzę tam kolizje... Chyba jednak jest feralne.
Gdzie jak gdzie ale tam rondo być powinno. Duży ruch, kilka dużych zakładów pracy na Modłowej, market na polnej...


Idąc tym tokiem myślenia "duże" miasta miałyby same ronda bez normalnych "krzyżówek". Jak ktoś jest nerwowy - niecierpliwy - to niech zrezygnuje z samochodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dana niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 14:12
Mam okazje pokonywać to miejsce codziennie i tylko głupota i drogowe cwaniactwo prowadzi do takich zdarzeń , aczkolwiek mógł sie ktos też i zwyczajnie zagapić a to sie zdarza każdemu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
26 czerwca 2015r. o 14:13
~dominik napisał(a): Byly ofiary smiertelne, ze nazywacie to wypadkiem ? Wstyd drogra redakcjo. Mylic takie banalne pojecia jak kolizja i wypadek.


Drogi Dominiku,

Według policyjnych procedur za "wypadek" uznaje się zdarzenie, w wyniku którego ktoś odnosi obrażenia odczuwalne przez co najmniej tydzień. Ale w mowie potocznej "wypadek" znaczy wiele więcej. A tekst dziennikarski to nie jest policyjny protokół:)

Co do słowa "feralny" to nie znaczy on to samo co "felerny":) Oczywiście to kierowcy, a nie skrzyżowania powodują wypadki... ale ktoś, kto projektuje drogi musi starać się maksymalnie ograniczyć możliwość ich występowania. W tym miejscu regularnie dochodzi do wypadków, więc coś powinno się z tym zrobić (np. nakaz jazdy w prawo).

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dana niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 14:17
Mam okazje pokonywać to miejsce codziennie i tylko głupota i drogowe cwaniactwo prowadzi do takich zdarzeń , aczkolwiek mógł sie ktos też i zwyczajnie zagapić a to sie zdarza każdemu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byłu ormowiec niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 14:59
~ napisał(a): Dobrze by było wybudować tam rondo


POPIERAMY i postawić milicjanta !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 15:48
To nie miejsce jest feralne, tylko KIEROWCY!!! Aktywne światła rozwiązałby problem skutecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza