Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rondo na skrzyżowaniu ulic Wróblewskiego i Dolne M

13666
#Malenka91 nieaktywny
29 czerwca 2015r. o 20:36
Bo ludzie nie maja co robić, tylko nadrabiać drogi, najlepiej może zamknąć to skrzyżowanie i jeździć przez Kościuszki... Bo tam każdy kierowca ma problem z wyjechaniem, a nie że nie doświadczony..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
29 czerwca 2015r. o 20:59
Malenka91 napisał(a): Bo tam każdy kierowca ma problem z wyjechaniem, a nie że nie doświadczony..

Nie prawda. Tam jest normalna widoczność. Ale jak się komuś spieszy, myśli, że "przeskoczy" przed rozpędzonym autem jadącym główną, to są efekty w postaci ciągłych kolizji. Zasada ograniczonego zaufania, spokój i trochę podstawowej wiedzy i można jeździć bezpiecznie przez najbardziej skomplikowane skrzyżowania.
Nie jestem ideałem na drodze, też pewnie nieraz łamię przepisy, ale tego typu problemów, jakie mają niektórzy kierowcy nigdy nie zrozumiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 21:33
gdy rozum śpi to ,rządzą demony(nie moje) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 22:41
Malenka91 napisał(a): Bo tam każdy kierowca ma problem z wyjechaniem, a nie że nie doświadczony..


90% lub więcej - kierowców - nie ma problemów "z wyjechaniem".
Każdy sądzi wg siebie. Ty to nie każdy.
Podejrzewam że masz problem i z "wjechaniem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 16:52
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Bo tam każdy kierowca ma problem z wyjechaniem, a nie że nie doświadczony..


90% lub więcej - kierowców - nie ma problemów "z wyjechaniem".
Każdy sądzi wg siebie. Ty to nie każdy.
Podejrzewam że masz problem i z "wjechaniem".


A mnie wk****a stanie w wielkim korku, który jest tam zawsze w godzinach szczytu, i nie uważam, żeby to miało związek z "nieumieniem" wyjechania, a raczej z tym, że w tym naszym malutkim mieście jest za dużo aut, za mało rond, i nie da się po nim jeździć w godzinach popołudniowych!!! Zróbcie tam rondo, i jeszcze w kilku miejscach (koło wiaduktu, koło straży), bo aut będzie przybywać!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 17:28
~ napisał(a):
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Bo tam każdy kierowca ma problem z wyjechaniem, a nie że nie doświadczony..


90% lub więcej - kierowców - nie ma problemów "z wyjechaniem".
Każdy sądzi wg siebie. Ty to nie każdy.
Podejrzewam że masz problem i z "wjechaniem".


A mnie wk****a stanie w wielkim korku, który jest tam zawsze w godzinach szczytu, i nie uważam, żeby to miało związek z "nieumieniem" wyjechania, a raczej z tym, że w tym naszym malutkim mieście jest za dużo aut, za mało rond, i nie da się po nim jeździć w godzinach popołudniowych!!! Zróbcie tam rondo, i jeszcze w kilku miejscach (koło wiaduktu, koło straży), bo aut będzie przybywać!!


Nie Tylko ciebie.. Powrót z pracy trwa czasem do pół godziny stojąc w tym korku i nie ważne czy się jedzie przez modlowa czy rondo Kościuszki z każdej strony taki sam korek. Rondo upłynęło by ruch i zmniejszyło ilość wypadków.

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 17:46
~ napisał(a): basen wybudowac


nie...operę!

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 18:27
k1p napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Bo tam każdy kierowca ma problem z wyjechaniem, a nie że nie doświadczony..

Nie prawda. Tam jest normalna widoczność. Ale jak się komuś spieszy, myśli, że "przeskoczy" przed rozpędzonym autem jadącym główną, to są efekty w postaci ciągłych kolizji. Zasada ograniczonego zaufania, spokój i trochę podstawowej wiedzy i można jeździć bezpiecznie przez najbardziej skomplikowane skrzyżowania.
Nie jestem ideałem na drodze, też pewnie nieraz łamię przepisy, ale tego typu problemów, jakie mają niektórzy kierowcy nigdy nie zrozumiem.


Chyba ze jezdzisz smart6emn lub autobusem lub ciezarowka...
Tam jest bardzo ograniczona widocznosc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.