Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Napadli na policjantów
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 7:34
Był ,ale on tylko przeprowadzał staruszki przez ulicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 8:39
pewno patrol w składzie damskim że dali się oklepać

czy to nie Kruszyn ucierpiał osobowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnes85 niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 8:58
~do emeryta napisał(a): ty chyba byłeś Ps. em że tak warczysz w ich sprawie,a żona to na pewno bokiem poszła :] :D


Hehehe dobre !! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Emeryt niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 10:36
~do emeryta napisał(a): ty chyba byłeś Ps. em że tak warczysz w ich sprawie,a żona to na pewno bokiem poszła :] :D
Dla twojej informacji - byłem górnikiem, mam emeryturki prawie 4 tysiaki i stać mnie na wiele. Zony nigdy nie miałem, miałem i mam kochanki, a najwięcej radości sprawiało mi bzykanie cudzych żon... może i twoja również spędziła miłe chwile w moim towarzystwie. Pozdrawiam roooooooogacze :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 10:57
O,kurcze,to TY masz zdrowie... !! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 11:30
Nie pojmuję, dlaczego policjanci wtrącają się do cudzego mienia jak nikt ich o to nie prosi ?! Uważam, że dobrze się stało, że człowiek broni swojego mienia przed oprawcami, nawet jakby nimi byli policjanci chcący napaść na ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maj niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 11:48
Nikt normalny nie wybija szyby w aucie, 4 atakowało policję - szacun dla policji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 12:10
Nawet jak Ci ludzie są niewinni i nie wiedzą dlaczego policjanci chcą ich oskarżyć o czyn, którego nie popełnili, to domniemywam, że i tak policjanci muszą wskazać sprawcę i nie jest wykluczone, że ugotują tych niewinnych. "Daj mi człowieka, znajdę mu paragraf", wciąż jest aktualne. W Niemczech jak, ktoś napisał, taka sprawa nie miałaby miejsca, bo policja niemiecka przede wszystkim jest praworządna, zna się na przepisach i stosuje je do wszystkich obywateli jednakowo. Policjanci nie są przekupni i prawo przede wszystkim stanowione jest takie samo jak stosowane. W Bolesławcu niestety, pomiędzy przysłowiowym Kowalskim a Malinowskim w stosowaniu prawa jest ogromna różnica. Prawo zawsze jest po stronie ludzi wpływowych i winnych, a nie niewinnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie