Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
50 nowych miejsc pracy
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 21:34
Malenka91 napisał(a):
~ napisał(a):

Winni sa sami polacy , ze na to pozwalaja, ze nie szanuja samych siebie, wmawiaja sobie "takie sa realia" no i jest jak jest, tyraj do 67 roku za najnizsza.


Może i jakaś cześć prawdy w tym jest... większość też ma dużo do powiedzenia w zaciszu domowym a jak przychodzi co do czego do "walki" o swoje to siedzi cicho bo boi się konsekwensji


Jak juz podpiszesz umowe to pies pogrzebany w wielu przypadkach, bo pracodawca zawsze znajdzie jelenia co na twoje miejsce przyjdzie za mniejsza kase i nie bedzie narzekal , walczyl o podwyzke. Takie rzeczy trzeba na starcie negocjowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bronex niezalogowany
1 lipca 2015r. o 21:38
Ja się nie bałem. Postawiłem się i co mi z tego przyszlo?? wywalili mnie na zbity pysk bo stalem się nie zaufanym pracownikiem :D a reszta dup.lizów zostala razem z tymi przestraszonymi co daja z siebie robić niewolników za pare groszy ... jak się wszyscy nie postawią to dalej będziemy tyrali za te ochłapy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
1 lipca 2015r. o 21:38
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a):
~ napisał(a):

Winni sa sami polacy , ze na to pozwalaja, ze nie szanuja samych siebie, wmawiaja sobie "takie sa realia" no i jest jak jest, tyraj do 67 roku za najnizsza.


Może i jakaś cześć prawdy w tym jest... większość też ma dużo do powiedzenia w zaciszu domowym a jak przychodzi co do czego do "walki" o swoje to siedzi cicho bo boi się konsekwensji


Jak juz podpiszesz umowe to pies pogrzebany w wielu przypadkach, bo pracodawca zawsze znajdzie jelenia co na twoje miejsce przyjdzie za mniejsza kase i nie bedzie narzekal , walczyl o podwyzke. Takie rzeczy trzeba na starcie negocjowac.


Wiadomo, ale trzeba też mieć podstawy do tego żeby stawiać warunki - chodzi mi o kwalifikacje - bo bez żadnych umiejętności to "walka" nic nam nie da.. bo znajdzie się ktoś inny z lepszymi umiejętnościami..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 21:52
Malenka91 napisał(a):
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a):
~ napisał(a):

Winni sa sami polacy , ze na to pozwalaja, ze nie szanuja samych siebie, wmawiaja sobie "takie sa realia" no i jest jak jest, tyraj do 67 roku za najnizsza.


Może i jakaś cześć prawdy w tym jest... większość też ma dużo do powiedzenia w zaciszu domowym a jak przychodzi co do czego do "walki" o swoje to siedzi cicho bo boi się konsekwensji


Jak juz podpiszesz umowe to pies pogrzebany w wielu przypadkach, bo pracodawca zawsze znajdzie jelenia co na twoje miejsce przyjdzie za mniejsza kase i nie bedzie narzekal , walczyl o podwyzke. Takie rzeczy trzeba na starcie negocjowac.


Wiadomo, ale trzeba też mieć podstawy do tego żeby stawiać warunki - chodzi mi o kwalifikacje - bo bez żadnych umiejętności to "walka" nic nam nie da.. bo znajdzie się ktoś inny z lepszymi umiejętnościami..
malenka91 nie kompromituj sie. czy sie cos umi czy nie, mysle ze 1400 na renkę to gruba przesada. rub co chcesz ale ludzi nie przekonasz. pracodawcy w Bolesławcu to zwykłe dziady. jeżeli tolerujesz to to jestes przykładem kalectwa zawodowego jakie wystepuje w tym kraju. Szanuj sie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 21:52
Malenka91 napisał(a):
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a):
~ napisał(a):

Winni sa sami polacy , ze na to pozwalaja, ze nie szanuja samych siebie, wmawiaja sobie "takie sa realia" no i jest jak jest, tyraj do 67 roku za najnizsza.


Może i jakaś cześć prawdy w tym jest... większość też ma dużo do powiedzenia w zaciszu domowym a jak przychodzi co do czego do "walki" o swoje to siedzi cicho bo boi się konsekwensji


Jak juz podpiszesz umowe to pies pogrzebany w wielu przypadkach, bo pracodawca zawsze znajdzie jelenia co na twoje miejsce przyjdzie za mniejsza kase i nie bedzie narzekal , walczyl o podwyzke. Takie rzeczy trzeba na starcie negocjowac.


Wiadomo, ale trzeba też mieć podstawy do tego żeby stawiać warunki - chodzi mi o kwalifikacje - bo bez żadnych umiejętności to "walka" nic nam nie da.. bo znajdzie się ktoś inny z lepszymi umiejętnościami..
malenka91 nie kompromituj sie. czy sie cos umi czy nie, mysle ze 1400 na renkę to gruba przesada. rub co chcesz ale ludzi nie przekonasz. pracodawcy w Bolesławcu to zwykłe dziady. jeżeli tolerujesz to to jestes przykładem kalectwa zawodowego jakie wystepuje w tym kraju. Szanuj sie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
1 lipca 2015r. o 21:55
A co ja na to poradzić mam że tyle wynosi najniższa krajowa.. i tyle pracodawcy proponują.. To nie jest moja kompromitacja tylko kraju..


[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 21:59
Malenka91 napisał(a): A co ja na to poradzić mam że tyle wynosi najniższa krajowa.. i tyle pracodawcy proponują.. To nie jest moja kompromitacja tylko kraju..



Ale to nie oznacza ze pracodawca musi trzymac sie tej najnizszej krajowej, cwaniacy niestety tak robia , wymagaja multum rzeczy a placa jakis ochlap.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
1 lipca 2015r. o 22:27
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a): A co ja na to poradzić mam że tyle wynosi najniższa krajowa.. i tyle pracodawcy proponują.. To nie jest moja kompromitacja tylko kraju..



Ale to nie oznacza ze pracodawca musi trzymac sie tej najnizszej krajowej, cwaniacy niestety tak robia , wymagaja multum rzeczy a placa jakis ochlap.


Nie oznacza ale tak jest że pracodawca chce żeby pracownik był po studiach, ze znajomością co najmniej 2-3 języków, miał uprawnienia na różne sprzęty, i co najmniej 2-5 lat doświadczenia ( najlepiej na Marsie xD )

Sorry taki mamy klimat :)

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.