Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie żyje najstarsza bolesławianka
~znajoma niezalogowany
3 lipca 2015r. o 12:53
wstyd dla władz miasta nie było nikogo aby pożegnac najstarsza pania jak wywiady było robic komu a pożegnac nie wstyd!!!!1B7A5
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2015r. o 14:02
~Ja napisał(a): "Liczba osób, które to lubią: 3."
Masakra
Moje kondolencje

Ale za to wejść jest 3525.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2015r. o 15:17
~znajoma napisał(a): wstyd dla władz miasta nie było nikogo aby pożegnac najstarsza pania jak wywiady było robic komu a pożegnac nie wstyd!!!!1B7A5
Dlaczego władze miasta mają się wstydzić, że nie było nikogo? Może nie miała tylu znajomych, ale nie chce mi się wierzyć, bo rodzina chyba była.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2015r. o 15:30
~ napisał(a):
~znajoma napisał(a): wstyd dla władz miasta nie było nikogo aby pożegnac najstarsza pania jak wywiady było robic komu a pożegnac nie wstyd!!!!1B7A5
Dlaczego władze miasta mają się wstydzić, że nie było nikogo? Może nie miała tylu znajomych, ale nie chce mi się wierzyć, bo rodzina chyba była.
Chyba piszącej chodzi o to ,że nie było nikogo z władz miasta,a nie ogólnie nikogo,kapewu? Tylko się zastanawiam po co niby władze miasta miały by uczestniczyc w pożegnaniu? Cóż to za zasług ,takie długie zycie? Ile Bóg dał ,tyla zyła,niech spoczywa w spokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2015r. o 15:44
~ napisał(a):   Chyba piszącej chodzi o to ,że nie było nikogo z władz miasta,a nie ogólnie nikogo,kapewu?
"kapewu", a kto to ten kapew?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2015r. o 15:51
~ napisał(a):
"kapewu", a kto to ten kapew?

KAPujEszWariacie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ajajaj niezalogowany
3 lipca 2015r. o 18:47
To ze co tydzień chodziła do kościoła nie;jest wcale dziwne ;) gratuluję takiego wieku oraz składam kondolencje rodzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ajajaj niezalogowany
3 lipca 2015r. o 18:48
To ze co tydzień chodziła do kościoła nie;jest wcale dziwne ;) gratuluję takiego wieku oraz składam kondolencje rodzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.