Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pobiegli przeciwstawiając się przemocy
~kot niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 20:19
Szkoda, że nie było to pełne 10km.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NORDIC WALKING niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 21:16
Brawo Rafał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NORDIC WALKING niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 21:16
Brawo Rafał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 22:13
Czy w tym biegu wzięli udział ci którzy przemoc stosują?bo jak nie to po jaką cholerę ta szopka?wydane pieniądze na darmo, trzeba tworzyć programy dla przemocowcow a nie reklama dla stowarzyszenia wzajemnej adoracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 22:16
czyniący przemoc są wzruszeni :D Po cholerę dorabiać takie frazesy do fajnej imprezy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 czerwca 2015r. o 23:06
Marsze to za mało, teraz przeciw przemocy trzeba biegać!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 23:12
Jak widzisz że ktoś kogoś bierze przemocą, to biegnij w drugą stronę. Może o to chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 czerwca 2015r. o 23:16
Ja przeciw przemocy podrapałem się rano po tyłku. Kto wie, moze uratowałem komuś życie...?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.