Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bronię gminy Nowogrodziec w sporze z BDN
~ niezalogowany
14 września 2015r. o 7:16
Jaka kontrola? Był NIK?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
14 września 2015r. o 7:27
~ napisał(a): Jaka kontrola? Był NIK?

Ktoś kiedyś pisał że kontrola ma być i posypią się głowy :) Nie wiem czy w tym temacie czy innym dotyczącym Nowogrodźca, nie chce mi się teraz szukać więc czekam aż głowy zaczną lecieć.
Więc jak zaczną lecieć będzie to oznaczało że coś znaleźli, albo imigranci do N-c przyjechali ;)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2015r. o 10:50
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ten wasz burmistrz to całe zło w tej gminie.

Skoro wasz, to jaki jest twój? I nie pytam dlatego, że popieram obecnego. Wręcz przeciwnie.

Moim burmistrzem jest Piotr Roman.Prezydent powinien być w mieście powyżej 50 tys mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samozwańczy niezalogowany
14 września 2015r. o 14:15
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): Jaka kontrola? Był NIK?

Ktoś kiedyś pisał że kontrola ma być i posypią się głowy :) Nie wiem czy w tym temacie czy innym dotyczącym Nowogrodźca, nie chce mi się teraz szukać więc czekam aż głowy zaczną lecieć.
Więc jak zaczną lecieć będzie to oznaczało że coś znaleźli, albo imigranci do N-c przyjechali ;)

Czytając twoje wypociny stwierdziłem że ''Powstałeś po to by szerzyć głupotę''.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2015r. o 11:17
Ujazdowski będzie ministrem w nowym rządzie to załatwi Relichowi ten dług.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2015r. o 16:27
Co to 12 milionów dla burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`` niezalogowany
16 września 2015r. o 2:06
Nawet nie 50 tylko powyżej 100 tysięcy mieszkańców jest prezydent
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2015r. o 13:44
~`` napisał(a): Nawet nie 50 tylko powyżej 100 tysięcy mieszkańców jest prezydent

To dla czego nie skorygują tego w Bolesławcu który ma 38 tys ludności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza