Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bronię gminy Nowogrodziec w sporze z BDN
~ niezalogowany
16 września 2015r. o 18:33
No to może prezydent Nowogrodźca. Tak ładnie brzmi. I to nie sarkazm. Ja tak z troski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2015r. o 20:44
Prezydent Robert Relich prawie uwierzyłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 8:23
Wróćmy do sedna sprawy. Ile kosztuje obsługa prawna sprawy z BDN? Ciągnie się to latami, końca nie widać. Czy stowarzyszenie VE-TO może to sprawdzić? Macie takie kompetencje? Chłopaki, macie jaja, to do roboty!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
17 września 2015r. o 8:30
~ napisał(a): Wróćmy do sedna sprawy. Ile kosztuje obsługa prawna sprawy z BDN? Ciągnie się to latami, końca nie widać. Czy stowarzyszenie VE-TO może to sprawdzić? Macie takie kompetencje? Chłopaki, macie jaja, to do roboty!


Dobry dowcip :) Brawo....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 8:37
Blackjack tylko podbija temat. Może mu zależy żeby temat cały czas był na stronie. Ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
17 września 2015r. o 9:12
Bo ja jestem znajomy burmistrza, prezydenta, Po i Pis obstaje też za nowakiem ..... A tak na serio to lubię takie tematy gdzie ofiary życiowe narzekają na władzę i mają 1000 rad jak uzdrowić miasto, gminę, państwo ...

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
17 września 2015r. o 10:34
Blackjack napisał(a): Bo ja jestem znajomy burmistrza, prezydenta, Po i Pis obstaje też za nowakiem ..... A tak na serio to lubię takie tematy gdzie ofiary życiowe narzekają na władzę i mają 1000 rad jak uzdrowić miasto, gminę, państwo ...


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 14:20
Wy tu Pituś Bajduś jak mawia ''Obatel''a Inwestor który miał zainwestować w Strefie 10 milionów zł spierdzielił gdzie pieprz rośnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.