Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tym razem do rezerwy
~na pewno nie z budżetówki niezalogowany
6 lipca 2015r. o 15:39
ból dup.... za 3.... 2..... 1.... ja tam zazdroszczę ;) spokojnej emerytury ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 15:49
Akurat Mirek jest rozgarnięty i na rynku cywilnym sobie poradzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 19:31
Szkoda tylko, że szeregowych którzy wyrzucani są po 12 latach tak nie żegnają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 19:49
Witamy w cywilu :D

Zapraszamy do szeregu na taśmie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 20:17
O proszę o Mirku przeczytać na bolec .info. :d Wszystkiego dobrego w cywilu :d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żz niezalogowany
6 lipca 2015r. o 20:35
Co wyrzucają? Bo nie rozumiem, o co ci chodzi.
Ja gdybym pracował w firmie cywilnej i przyszedłby dyrektor i powiedział, że maksymalnie mogę pracować w zakładzie do 12 lat i mam wybór albo zostajesz i czekam albo się na to godzę to, co bym się zastanowił i w jedną stronę albo w drugą. A w wojsku? Byle do 1530 i pościemniać na garażu i w d-pie mieć wszystko, ale jak chodzi o kasę i 12 lat to najbardziej krzyczą ci, co najmniej lub nic nie robią. Dobrze, że tak jest, bo siedzą ci szeregowi nieroby jedne i tylko kasę biorą, nawet, co niektórzy mają tylko gimnazjum skończone a płaczą, że na szkolę nikt ich nie chce wysłać.
Niech przyjmują młodych, chętnych coś jeszcze robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obcy niezalogowany
6 lipca 2015r. o 23:14
~żz napisał(a): Co wyrzucają? Bo nie rozumiem, o co ci chodzi.
Ja gdybym pracował w firmie cywilnej i przyszedłby dyrektor i powiedział, że maksymalnie mogę pracować w zakładzie do 12 lat i mam wybór albo zostajesz i czekam albo się na to godzę to, co bym się zastanowił i w jedną stronę albo w drugą. A w wojsku? Byle do 1530 i pościemniać na garażu i w d-pie mieć wszystko, ale jak chodzi o kasę i 12 lat to najbardziej krzyczą ci, co najmniej lub nic nie robią. Dobrze, że tak jest, bo siedzą ci szeregowi nieroby jedne i tylko kasę biorą, nawet, co niektórzy mają tylko gimnazjum skończone a płaczą, że na szkolę nikt ich nie chce wysłać.
Niech przyjmują młodych, chętnych coś jeszcze robić.

a ci co chcą coś zrobić to są blokowani przez czerwone knigi ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 23:52
Mirek to wkładający całe swoje serce w dotychczasową służbę. Życzę mu powodzenia w życiu cywilnym. To naprawdę duża strata dla wojska, które niestety nie szanuje wyszkolonych zasobów osobowych.
Natomiast mechanikom z Jeleniej G. wróżę duże problemy, gdyż niespodziewanie pojawi im się nowy bardzo uczciwy, rzetelny i dokładny mechanik.

BTW.
Maksymalna wartość emerytury to 75 %. Jest to tzw. pełna emerytura i żołnierz najpóźniej osiąga ją po 28 latach i 6 miesiącach służby.
Po 19 latach emerytura wynosi 50,4 % uposażenia z ostatniego roku służby (bez dodatków).
Dodatki, które może nabyć żołnierz to dodatek za wysługę, klasę specjalności (nie dot. oficerów), szkodliwe warunki.
Szczerze mówiąc goła pensja to skromniutko (na czynsz i rachunek za gaz lub prąd), a do garnka to już pusty portfel.

Dla pełnych zawiści polecam poniższą stronę, która uchyli tajemnicy Poliszynela
stronę http://www.piotrjuszczyk.pl/emerytura.php
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego