Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tym razem do rezerwy
~korin47 niezalogowany
7 lipca 2015r. o 11:41
Pustaku -kazdy ma prawo wyboru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13556
#tymon25 nieaktywny
7 lipca 2015r. o 11:56
~ napisał(a):
~ napisał(a): Zawsze mowię każdy mógł iść do służb mundurowych. Ale większość was skończyła podstawówkę wiec tylko zostaje kopanie rowów.
Wiec do kogo pretensje?


Pustaku...jesli wszyscy zostaliby żołnierzami to kto zbudowałby tobie twoją ziemiankę? kto uczyłby cię w szkole? leczyłby twoje puste mózgowie? Większość z tych mundurowych "zwiała" przed normalną, ciężką pracą dla społeczeństwa. Przecież lepiej pobawić się w wojsko w realu niż kupić ołowiane żołnierzyki. Też mam w rodzinie mundurowego żołnierzyka i wciąż ma wolne i ciągle go widzę w domu w godzinach kiedy inni zapiepszają żeby utrzymać rodziny. Forsą też się nie przejmuje, wystarcza mu na różne wariacje i szpan. Ogólnie do żołnierzy nie mam pretensji, lecz on to że w młodym wieku żyją za nasze składki i śmieją się inny w twarz z tego powodu.


Zawsze jak czytam takie opinie przypomina mi się sentencja Stanisława Lema: "Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 12:04
Ot po prostu chyba wyczuł ,że jeszcze chwila,jeszcze moment i moze trafić np. na front wschodni...? Czego nikomu nie życzę...Ale są i tacy :http://kresy24.pl/70300/pozwolmy-umrzec-ukrainie/
Przypomina mi to rozbiory Polski ...a może się mylę ? Może faktycznie trzeba by przeniesć tych Ukraińców z Ziem Odzyskanych? na Ukrainę ? Tylko czy wtedy Germańce nie zechcą dawnych swoich ziem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 12:30
~ napisał(a): Chcecie wczesniejsze emerytury to idzcie do wojska. Misje też robią swoje, chłopaki sa zmeczeni psychicznie nikt tego nie widzi . Bo młody żołnierz idzie do rezerwy ale mu zazdroszcze. Praca żołnierza ma dwie strony medalu, pamietajcie o tym.



Nie ma sprawy jesli chodzi o żołnierzy z misji lub pola walki...Natomiast jeśli to dotyczy żołnierzy bez" wąchania prochu " to wybaczcie obrońcy żołnierzy ale to jest świństwo w porównaniu z pracownikami fizycznymi ,którzy muszą przepracowac do emerytury 45-47 lat ;(
Owszem mogą przy dobrym zbiegu okoliczności przejsc po 40 latach pracy i zamknięciu zakładu chlebodawcy na tzw.przedemerytalną...930 zł brutto ...(mogą dorobić jeśli w tym wieku znajdą pracę następne 900 zł...brutto oczywiście... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 14:49
~ napisał(a):
Nie ma sprawy jesli chodzi o żołnierzy z misji lub pola walki...Natomiast jeśli to dotyczy żołnierzy bez" wąchania prochu " to wybaczcie obrońcy żołnierzy ale to jest świństwo w porównaniu z pracownikami fizycznymi ,którzy muszą przepracowac do emerytury 45-47 lat ;(
Owszem mogą przy dobrym zbiegu okoliczności przejsc po 40 latach pracy i zamknięciu zakładu chlebodawcy na tzw.przedemerytalną...930 zł brutto ...(mogą dorobić jeśli w tym wieku znajdą pracę następne 900 zł...brutto oczywiście... ;(


Trzebasiębyłouczyćnagórnikamiedziowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 23:28
Ciekaw jestem czy jak "kacapy" zza wschodniej granicy przyjdą po Ciebie i Twoją rodzinę, czy nadal będziesz przeciwko szeregowym???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łojojoj niezalogowany
8 lipca 2015r. o 0:16
~ napisał(a): Ciekaw jestem czy jak "kacapy" zza wschodniej granicy przyjdą po Ciebie i Twoją rodzinę, czy nadal będziesz przeciwko szeregowym???



Ty się raczej obawiaj ciapatych a nie kacapów ,jeszcze będziecie tych kacapów prosić o wsparcie we wspólnej walce przeciwko tym oszołomom bo rozłażą się po europie z prędkością światła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~seba niezalogowany
8 lipca 2015r. o 8:21
To oddaj się od razu pod ruską opiekę, po co masz czekać. Paszport chyba masz? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza