Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczęść Boże bolesławieckim rolnikom!
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 22:48
~ napisał(a):
~zdziwiony napisał(a): A może po prostu:"POWODZENIA" .A nie wszędzie tego boga.
Kolezance auto potrąciło dziecko,malutka miała 1,5 roku i co? Bóg tak chciał ? Aby sie posypała rodzinna radośc?
Co to znaczy "tego boga"? :| Boga ,kapujesz? Bóg nie chce dla nikogo niczego złego bo sam jest miłością ,tylko ludzie wciąż małej wiary i głupi jak buty z lewej nogi. :> A rolnikom niech Bóg błogosławi w ich ciężkiej pracy i św Izydor wspomaga.



A ci "ludzie małej wiary i głupi..." to przypadkiem nie dzieło tego samego boga? :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 22:58
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~zdziwiony napisał(a): A może po prostu:"POWODZENIA" .A nie wszędzie tego boga.
Kolezance auto potrąciło dziecko,malutka miała 1,5 roku i co? Bóg tak chciał ? Aby sie posypała rodzinna radośc?
Co to znaczy "tego boga"? :| Boga ,kapujesz? Bóg nie chce dla nikogo niczego złego bo sam jest miłością ,tylko ludzie wciąż małej wiary i głupi jak buty z lewej nogi. :> A rolnikom niech Bóg błogosławi w ich ciężkiej pracy i św Izydor wspomaga.



A ci "ludzie małej wiary i głupi..." to przypadkiem nie dzieło tego samego boga? :D :P
oJ ,jakiś ty mądry aż mnie powaliło :D Owszem ,mali i głupi też dziełem Boga ale mają jak inni wolną wolę i skoro wybrali małość i głupotę to im wolno czyż nie?Każdy wybiera co mu wygodne czyż nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 22:58
Patrzalski napisał(a): Życzę rolnikom ,żeby udały się zbiory pszenicy i żyta .




Ja też życzę tego rolnikom i krajowi ale dobre żniwa i tak PO i PSL ogłoszą jako sukces rządu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 23:04
PanM napisał(a):
~ napisał(a):
~Szczęść Boże nie pomoże napisał(a): W tym roku potworna susza.Plony będą mizerne .Rolnicy poniosą znowu sporr straty.

Susza jak widać boga nie rusza.

Majaczysz ,żadnej suszy jeszcze nie ma ,jest dobra ,odpowiednia pogoda na zrobienie sianokosów ,wysuszenie siana i na zniwo ,,co chcesz ? Żeby padało co drugi dzień? kto i jak by wtedy wysuszył siano i żniwo zrobił? Nie masz pojecia o robocie na roli to sie nie wypowiadaj durno, a od Boga to sie z dala trzymaj w sensie takich niemadrych zarzutów.


w telewizorni okazywali.Rolnicy bardzo się skarżyli.Ja bardziej wierze im niż tobie.W tytule napisane szczęśc boże to się odniosłam w temacie.
W tytule jest napisane "szczęść Boże" a nie "szcześć boże"no ale jeżeli dla ciebie to tylko "bóg" to nie ma o czym mówić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 23:09
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~zdziwiony napisał(a): A może po prostu:"POWODZENIA" .A nie wszędzie tego boga.
Kolezance auto potrąciło dziecko,malutka miała 1,5 roku i co? Bóg tak chciał ? Aby sie posypała rodzinna radośc?
Co to znaczy "tego boga"? :| Boga ,kapujesz? Bóg nie chce dla nikogo niczego złego bo sam jest miłością ,tylko ludzie wciąż małej wiary i głupi jak buty z lewej nogi. :> A rolnikom niech Bóg błogosławi w ich ciężkiej pracy i św Izydor wspomaga.



A ci "ludzie małej wiary i głupi..." to przypadkiem nie dzieło tego samego boga? :D :P
oJ ,jakiś ty mądry aż mnie powaliło :D Owszem ,mali i głupi też dziełem Boga ale mają jak inni wolną wolę i skoro wybrali małość i głupotę to im wolno czyż nie?Każdy wybiera co mu wygodne czyż nie?



No to się ten bóg nie popisał. Niby człowiek miał być "na wzór i podobieństwo..." a stworzył jakiś wybrakowany model, który, jak zechce, to sam może się popsuć.
Partactwo i żenada. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 9:46
~ napisał(a):
Patrzalski napisał(a): Życzę rolnikom ,żeby udały się zbiory pszenicy i żyta .




Ja też życzę tego rolnikom i krajowi ale dobre żniwa i tak PO i PSL ogłoszą jako sukces rządu :D

Na pewno będzie to sukces premier Beaty Szydło i PIS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 17:10
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~zdziwiony napisał(a): A może po prostu:"POWODZENIA" .A nie wszędzie tego boga.
Kolezance auto potrąciło dziecko,malutka miała 1,5 roku i co? Bóg tak chciał ? Aby sie posypała rodzinna radośc?
Co to znaczy "tego boga"? :| Boga ,kapujesz? Bóg nie chce dla nikogo niczego złego bo sam jest miłością ,tylko ludzie wciąż małej wiary i głupi jak buty z lewej nogi. :> A rolnikom niech Bóg błogosławi w ich ciężkiej pracy i św Izydor wspomaga.



A ci "ludzie małej wiary i głupi..." to przypadkiem nie dzieło tego samego boga? :D :P
oJ ,jakiś ty mądry aż mnie powaliło :D Owszem ,mali i głupi też dziełem Boga ale mają jak inni wolną wolę i skoro wybrali małość i głupotę to im wolno czyż nie?Każdy wybiera co mu wygodne czyż nie?



No to się ten bóg nie popisał. Niby człowiek miał być "na wzór i podobieństwo..." a stworzył jakiś wybrakowany model, który, jak zechce, to sam może się popsuć.
Partactwo i żenada. :D :P
Ot,głupota nieopisana,Bóg stworzył człowieka doskonałego ,jednak z wolą wolnego wyboru,,że człowiek mając dobrze ,świadomie wybrał wygodnictwo,łatwiznę i hedonizm to nie wina " partactwa" Bożego tylko sybarytyzmu i głupiego ,nieprzemyslanego wyboru wolnego człowieka .który teraz za to pokutuje,bo głupota jest żródłem każdego zła,no i trzeba umieć pojąć ,że to nie człowiek był zły i niedoskonały tylko to co uczynił było złe,nie on sam,myślę jednak ,że to dla ciebie zbyt trudne do ogarnięcia więc żyj sobie dalej w tym "nieogarnięciu",Bóg z toba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 22:31
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~zdziwiony napisał(a): A może po prostu:"POWODZENIA" .A nie wszędzie tego boga.
Kolezance auto potrąciło dziecko,malutka miała 1,5 roku i co? Bóg tak chciał ? Aby sie posypała rodzinna radośc?
Co to znaczy "tego boga"? :| Boga ,kapujesz? Bóg nie chce dla nikogo niczego złego bo sam jest miłością ,tylko ludzie wciąż małej wiary i głupi jak buty z lewej nogi. :> A rolnikom niech Bóg błogosławi w ich ciężkiej pracy i św Izydor wspomaga.



A ci "ludzie małej wiary i głupi..." to przypadkiem nie dzieło tego samego boga? :D :P
oJ ,jakiś ty mądry aż mnie powaliło :D Owszem ,mali i głupi też dziełem Boga ale mają jak inni wolną wolę i skoro wybrali małość i głupotę to im wolno czyż nie?Każdy wybiera co mu wygodne czyż nie?



No to się ten bóg nie popisał. Niby człowiek miał być "na wzór i podobieństwo..." a stworzył jakiś wybrakowany model, który, jak zechce, to sam może się popsuć.
Partactwo i żenada. :D :P
Ot,głupota nieopisana,Bóg stworzył człowieka doskonałego ,jednak z wolą wolnego wyboru,,że człowiek mając dobrze ,świadomie wybrał wygodnictwo,łatwiznę i hedonizm to nie wina " partactwa" Bożego tylko sybarytyzmu i głupiego ,nieprzemyslanego wyboru wolnego człowieka .który teraz za to pokutuje,bo głupota jest żródłem każdego zła,no i trzeba umieć pojąć ,że to nie człowiek był zły i niedoskonały tylko to co uczynił było złe,nie on sam,myślę jednak ,że to dla ciebie zbyt trudne do ogarnięcia więc żyj sobie dalej w tym "nieogarnięciu",Bóg z toba.



Dzięki, ale wolałbym o tym kto ma być ze mną decydować sam. Towarzystwo trzeba sobie dobierać starannie.. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.