Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Leśny Potok- wielkie otwarcie
~ niezalogowany
9 lipca 2015r. o 15:14
Ten potok, na którym jest zbiornik retencyjny ma swoją geograficzną nazwę. To nie żaden "leśny" tylko ZŁOTY POTOK !!
Nazwa wiąże się ze znajdującymi się na nim w średniowieczu płuczkami złota.
Władze miasta i MOSiR-u powinny o tym wiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2015r. o 17:06
Piękny przykład inwestycji dofinansowanej ze środków UE- a nie sorki, z naszych środków które trafiły do Brukseli, a teraz mają wrócić. Obiekt zbudowany, można SOBIE nagrody przyznać ale że dotarcie do obiektu jest śmiertelnie niebezpieczne, kogo to obchodzi. Jak to było Panie PR "psy szczekają, karawana jedzie dalej", Pana ulubione powiedzonko. Nie chce wyjść na malkontenta ale kolejny raz źle wydane pieniądze. Będzie jak z iluminacją Rynku- teraz brak kasy na wymianę przepalonych żarówek, ławki na promenadzie, których KTOŚ PRZYPADKIEM omyłkowo za dużo zamówił- ofajdane przez ptaki tak że nie spełniają swojej podstawowej funkcji. etc. Co do dofinansowania to jestem ciekawy czy je otrzymamy. Inwestycja była budowana z programu na lata 2008-2013, którą trzeba było zakończyć i rozliczyć do końca 31.12.2014, a tu chyba się obsunęło 7 m-cy? Może któryś z redaktorów pochyli się nad tym tematem. I ostatnie zdanie, w kwocie 92 tyś, na tegoroczne utrzymanie obiektu nie dopatrzyłem się jakoś wydatków związanych ze sprzątaniem obiektu zwłaszcza mam na myśli te tony liści które tam wpadną na jesień. Idę dalej szczekać panie PR- a zapomniałem pan będzie już w tym czasie w Warszawie rządzić razem z Kukizem, no to namaszczony Kowalski się tym zajmie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2015r. o 7:41
Przepraszam, że pytam ale jak można wjechać nie łamiąc przepisów, na parking przy zbiorniku retencyjnym jadąc od strony Bolesławca? Piesi nie mają jak dojść, kierowcy jak wjechać, czy ktoś w UM jeszcze myśli? Tak wiem jest to droga wojewódzka (297) i pewnie to z winy DSDIK nie można było nic zrobić :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2015r. o 8:58
~obywatel bc napisał(a): Wakacje trwają a ośrodek otwierają dopiero 10 lipcA. Brak bezpiecznego dojścia, główna droga przy ośrodku nie odgrodzona ekranami. Normalnie wypoczynek Jak sie marzy. Szkoda ze nie ma ronda bo by jacuzzi można zrobić w środku.


Przyjdź MARUDO schłodź głowę zapomnij ,że trzymałes kiedys bat w ręku jak powoziłeś furmanką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12861
#EN57 nieaktywny
10 lipca 2015r. o 9:10
Ech ci etatowi ujadacze, nic się nie podoba.
Dobrze że w mieście są nowe inwestycje, a co do chodnika to da się dojść ścieżką z prawej strony jeleniogórskiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
10 lipca 2015r. o 9:41
~ napisał(a): Przepraszam, że pytam ale jak można wjechać nie łamiąc przepisów, na parking przy zbiorniku retencyjnym jadąc od strony Bolesławca? Piesi nie mają jak dojść, kierowcy jak wjechać, czy ktoś w UM jeszcze myśli? Tak wiem jest to droga wojewódzka (297) i pewnie to z winy DSDIK nie można było nic zrobić :>


To proste... jedziesz pan dalej 200m. na Leśniczówkę, skrecasz pan na Żeliszów, nawracasz pan, potem wjeżdżasz na wojewódzką w prawo, wracasz 200m. i już jesteś na basenach. Proste jak w "Misiu" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca niezalogowany
10 lipca 2015r. o 9:42
EN57 napisał(a): Ech ci etatowi ujadacze, nic się nie podoba.
Dobrze że w mieście są nowe inwestycje, a co do chodnika to da się dojść ścieżką z prawej strony jeleniogórskiej!


Ale idąc tak jak piszesz przejście przez Jeleniogórską jest zabronione. Podwójna ciągła, brak przejścia dla pieszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 lipca 2015r. o 9:56
z tego co wiem nie mozna przechodzic przez droge blizej jak 100 m od pasow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.