Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parkowanie przy "Leśnym Potoku"
~Kazik niezalogowany
15 lipca 2015r. o 9:45
~AGR napisał(a): Uwielbiam ten kraj, w którym urzednik jest panem i władcą, a każda okazja jest dobra żeby up....ier.......lic obywatela.

I tak ma być. A zapłaciłeś podatki od wszystkich swoich "fuch" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
15 lipca 2015r. o 9:54
Proszę bardzo, dla dzieci, więc myślę, że zrozumiesz:
http://www.superkid.pl/emocje-postawy-chamstwo

Powtórzę jeszcze raz: parking jest i w pierwszej kolejności powinny korzystać z niego osoby które najbardziej tego potrzebują. A rodzice z małymi dziećmi właśnie takimi osobami są. Cóż będę przekonywać, skoro większość z Was wypowiadających jest chyba dziećmi i na razie nie rozumie, jak to jest mieć swoją rodzinę i swoje dzieci.
Raczej zwróciłabym uwagę na młodzież, która tym bardziej mogłaby przyjechać autobusem, rowerem itp. A niestety, przyjeżdżają zazwyczaj autami rodziców, aby zwyczajnie się pokazać.
Czas kończyć tą bezproduktywną dyskusję, jadę na basen z córką, mogę kogoś podrzucić :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazik niezalogowany
15 lipca 2015r. o 10:46
k1p napisał(a): Proszę bardzo, dla dzieci, więc myślę, że zrozumiesz:
http://www.superkid.pl/emocje-postawy-chamstwo

Powtórzę jeszcze raz: parking jest i w pierwszej kolejności powinny korzystać z niego osoby które najbardziej tego potrzebują. A rodzice z małymi dziećmi właśnie takimi osobami są. Cóż będę przekonywać, skoro większość z Was wypowiadających jest chyba dziećmi i na razie nie rozumie, jak to jest mieć swoją rodzinę i swoje dzieci.
Raczej zwróciłabym uwagę na młodzież, która tym bardziej mogłaby przyjechać autobusem, rowerem itp. A niestety, przyjeżdżają zazwyczaj autami rodziców, aby zwyczajnie się pokazać.
Czas kończyć tą bezproduktywną dyskusję, jadę na basen z córką, mogę kogoś podrzucić :P

A podatek od usługi zapłacisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byłem widziałem... niezalogowany
15 lipca 2015r. o 22:41
Ludzie opamiętajcie się. Parking jest i będzie. A kto pierwszy ten lepsze miejsce znajdzie,nawet na parkingu... I jak narazie nikt tego nie zmieni. Jak to Polak zamiast cieszyć się tym że coś nowego to dziury w całym szuka... masakra nie chcecie nie jedźcie nie parkujcie nie będzie problemu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Roman niezalogowany
16 lipca 2015r. o 8:10
zgodnie z przepisami ruchu drogowego art nr 46
1. Zatrzymanie i postój pojazdu są dozwolone tylko w miejscu i w warunkach, w których jest on z dostatecznej odległości widoczny dla innych kierujących i nie powoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego lub jego utrudnienia.

2. Kierujący pojazdem, zatrzymując pojazd na jezdni, jest obowiązany ustawić go jak najbliżej jej krawędzi oraz równolegle do niej.

3. W czasie postoju na drodze poza obszarem zabudowanym pojazd powinien znajdować się, jeżeli to tylko możliwe, poza jezdnią.

I do tego jeszcze niema tam lini ciągłej na poboczu. Podwójna linia ciągła oznacza zakaz wyprzedzania a nie parkowania.

Wszystkie punkty spełnione więc można tam parkować. Ludzie ogarnijcie przepisy najpierw.

Jeśli jest przepis który zabrania tam parkować to proszę go podać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joko niezalogowany
16 lipca 2015r. o 8:29
~byłem widziałem... napisał(a): ...Jak to Polak zamiast cieszyć się tym że coś nowego to dziury w całym szuka... masakra nie chcecie nie jedźcie nie parkujcie nie będzie problemu.


Głupek cieszy się z byle czego, mądry widzi, że można było wpakować tę kase w remont basenów odkrytych przy Bobrze. jest tam ładniej i bezpieczniej. Pomysl. A parking powinien być przed otwarciem, było na to sporo czasu. Ciekawe jak byś się cieszył gdyby doszło tam do wypadku. tez być pierniczył, że ludzie marudzą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 10:57
~Leśny Ludek znad Potoku napisał(a):
~Olaf napisał(a): A gdzie mieliśmy zaparkować? Z drugiego końca miasta z całym bagażem z dzieciakami i zabawkami? Ktoś kto to zaprojektował nie myślał. Poza tym tan nawet nie ma gdzie zrobić jakiegoś choćby placu do zaparkowania. Kompletny brak wyobraźni. Stare baseny odkryte się sypią, a okolica tam dużo bardziej przyjazna. Dziwne. Kidy kolejny basen?

A kto z drugiego końca miasta, z całym bagażem, z dzieciakami i zabawkami wybiera się na wypoczynek bez rozpoznania. Jak rezerwujesz miejsce w hotelu ( czy na kwaterze ) nad morzem to pytasz o parking. A tu co - na wyrwę. Skutki - jak widać - niepotrzebne nerwy, dziwne wpisy na forum, itd., itp. Więcej luzu !


Oczywiście, że rezerwując wczasy nad morzem pytam o parking....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franko niezalogowany
16 lipca 2015r. o 13:57
Hehe nic tylko jak to mówił PAWLAK siadaj i płacz a zamiast tego biadolenia mata co chceta jaka władza takie państwo jakie państwo takie prawo jakie prawo taki naród a jaki naród taka POlicja jednym słowem wszyscy umoczyli dupe w leśnym potoku!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego