Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Z Pawłem (Kukizem) lub bez niego
~Zygmunt niezalogowany
15 lipca 2015r. o 14:07
Wolałbym, aby prezydent skupił się na Bolesławcu, a nie na wielkiej polityce. Kolejny basen to nie wszystko panie prezydencie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wieslaw niezalogowany
15 lipca 2015r. o 14:11
A ja nie chcę już pana Romana jako prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~politruk niezalogowany
15 lipca 2015r. o 14:14
Ciągnie go jednak do parlamentu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
15 lipca 2015r. o 14:33
Myślę że Romek chce ale się boi. W mieście jest ciągle mocny, chociaż tendencja jest spadkowa, ale poza słabiutko, świadczy o tym wynik jego ludzi w powiecie. Tam genialnych rozwiązań z miasta wyborcy nie ocenili zbyt wysoko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zygumnt niezalogowany
15 lipca 2015r. o 14:44
~luk napisał(a): Myślę że Romek chce ale się boi. W mieście jest ciągle mocny, chociaż tendencja jest spadkowa, ale poza słabiutko, świadczy o tym wynik jego ludzi w powiecie. Tam genialnych rozwiązań z miasta wyborcy nie ocenili zbyt wysoko.


Proste, ludzie z innych gmin w wyborach do powiatu bali się, że partia prezesów zawładnie gminami. A tego nikt nie chciał. Z resztą w mojej gminie wójt lojalnie o tym informował :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2015r. o 15:30
Czyli co, nowa partia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2015r. o 15:45
Hasło ,,PO pierwsze mieszkańcy'' ma taki potencjał i jest tak nośne że PR ma POsłowanie w kieszeni. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
15 lipca 2015r. o 18:44
Dziwny jest raczej Piotr Roman i ten jego Euroregion Nysa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza