Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jakie zabawki dla dwojga polecacie

~maniek Zg-c niezalogowany
18 lipca 2015r. o 10:56
pewnie Gość nie wie jak to zrobić i dlatego prosi o rade a Wy nawet nie próbujecie pomóc,nieładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 lipca 2015r. o 13:49
proponuje rafke od roweru i patyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2015r. o 14:30
~ napisał(a): zerżnij jej porzadnie tyłek chłopie to nie bedzie potrzebowała gadżetów.


No nie,...skie praktyki z żoną,toż to szok :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~&&&&& niezalogowany
18 lipca 2015r. o 22:21
Wykup wczaszasy u Alexa jej na tydzień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sewerka niezalogowany
20 lipca 2015r. o 9:23
Gry erotyczne są fajne. Jest ich sporo, sama polecam wybrać taką z dodatkami jak na przykład jakieś piórka czy wibrator. Fajne dodatki.
Jeszcze niezły jest afrodyzjak. Konkretnie Sex Elixir. Kilka kropelek do napoju i badzo zwiększa pożądanie ( nie u meża ale u mnie bo ja tego używam). Opinie an temat takich rzeczy są różne ale sama polecam spróbować bo fajne. Jeszcze można podkręcić atmosferę jakimś fajnym zapachem. Jest wiele perfum z feromonami na rynku, sama przetestowałam kilka. Niezłe są Love & Desire. Ostatnio podobaja mi sie równiez Sexual Attraction. Nie są drogie a mężczyzna nabiera większej ochoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elsa niezalogowany
27 lipca 2015r. o 10:20
~Sewerka napisał(a): Gry erotyczne są fajne. Jest ich sporo, sama polecam wybrać taką z dodatkami jak na przykład jakieś piórka czy wibrator. Fajne dodatki.
Jeszcze niezły jest afrodyzjak. Konkretnie Sex Elixir. Kilka kropelek do napoju i badzo zwiększa pożądanie ( nie u meża ale u mnie bo ja tego używam). Opinie an temat takich rzeczy są różne ale sama polecam spróbować bo fajne. Jeszcze można podkręcić atmosferę jakimś fajnym zapachem. Jest wiele perfum z feromonami na rynku, sama przetestowałam kilka. Niezłe są Love & Desire. Ostatnio podobaja mi sie równiez Sexual Attraction. Nie są drogie a mężczyzna nabiera większej ochoty.


Jaką grę konkretnie polecasz? Bo chciałabym jakąs kupić ale naprawdę jest tego sporo i ciężko jest mi się zdecydować.
Nad afrodyzjakiem również się zastanawiałam ale martwi mnie trochę czy nie jest to aby efekt placebo.Czy to rzeczywiście może zadziałać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
27 lipca 2015r. o 11:01
~elsa napisał(a):
~Sewerka napisał(a): Gry erotyczne są fajne. Jest ich sporo, sama polecam wybrać taką z dodatkami jak na przykład jakieś piórka czy wibrator. Fajne dodatki.
Jeszcze niezły jest afrodyzjak. Konkretnie Sex Elixir. Kilka kropelek do napoju i badzo zwiększa pożądanie ( nie u meża ale u mnie bo ja tego używam). Opinie an temat takich rzeczy są różne ale sama polecam spróbować bo fajne. Jeszcze można podkręcić atmosferę jakimś fajnym zapachem. Jest wiele perfum z feromonami na rynku, sama przetestowałam kilka. Niezłe są Love & Desire. Ostatnio podobaja mi sie równiez Sexual Attraction. Nie są drogie a mężczyzna nabiera większej ochoty.


Jaką grę konkretnie polecasz? Bo chciałabym jakąs kupić ale naprawdę jest tego sporo i ciężko jest mi się zdecydować.
Nad afrodyzjakiem również się zastanawiałam ale martwi mnie trochę czy nie jest to aby efekt placebo.Czy to rzeczywiście może zadziałać ?


afrodyzjaki nie działają , ale weekend ze mną działa zawsze :D wyślij faceta na ogórki do Niemiec i daj znać :D :P
facet nabiera największej ochoty jak kobieta ma co pokazać , zadbana z uzębieniem i bez opony na brzuchu :D :D a i nie może być juz tak zajechana ze musi zaciskać mięśnie aby facet coś poczuł :D :D
reszta to kwesta rozmowy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2015r. o 11:29
Oczywiście napisał to facet, który wie do czego służy mydło i codzienny prysznic, który majtasy i skarpety zmienia codziennie, który maszynkę do golenia używa a nie zastanawia się do czego służy.Mężczyzna, który ma odrobinę oleju w głowie a nie siano wychodzące z butów i przede wszystkim taki którego ego nie jest większe od jego członka.
CNC z tego co czytam Twoje wypociny wiem jedno- z pewnością prezentujesz przerost formy nad treścią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza