Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman nie będzie parlamentarzystą
~urlyk niezalogowany
18 lipca 2015r. o 7:27
:) A to sie usmialem... Kukiz go pogonil a ten teraz sklada deklaracje :)
Ciekawe, ze wczesniej tak sie nie zarzekal.
A te glodne kawalki o przyzeczeniu dla mieszkancow wsadz se pan miedzy bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zalosny ten Roman jest niezalogowany
18 lipca 2015r. o 7:30
Zalosny jest ten Roman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
18 lipca 2015r. o 8:20
Bolek i Lolek w jednym stali domu. Bolek na górze , Lolek na dole. Pytanie do gawiedzi , który z Panów bardziej Polsce zaszkodził ? Ten z Matką Boską ( alias Herodiata ) w klapie , czy ten alkoholik ?



Bo moim zdaniem , ten alkoholik. Paragraf 220 , pod którym się podpisał w pijanym widzie , nakazał Ryżemu służyć wiernie ... nie Narodowi , a Pięknej Angeli i jej żydowskim mocodawcom.
Nie ma programu "odpartyjnienia" i nie będzie. Samorządowcy , jak wcześniej mówiłem , to pic na wodę i fotomontaż :D .

Tylko Kukiz.

Panie Roman , ja z Panem też nie podpisywałem żadnej umowy. Prawnik Małkowski , moim zdaniem , lepszym byłby Prezydentem ... no chyba , że Pan ... mocą swego Urzędu ... itd. :D

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
18 lipca 2015r. o 8:40
~Mieszkanka napisał(a): Szanowny Panie Prezydencie, nie wnikam w powody, dla których podjął Pan taką decyzję, ale inwestycje jakie powstały za Pana PREZYDENTURY budzą podziw wójtów,
burmistrzów i mieszkańców wielu miast. Jako mieszkanka naszego grodu, z racji zawodu, współpracuję z mieszkańcami także innych miast i proszę mi wierzyć, wiele gmin jest po prostu skostniałych, jakby się czas zatrzymał w ubiegłym stuleciu. Szare, bure, odrapane domy, płyty chodnikowe powyrywane, a o inwestowaniu w infrastrukturę nawet nie ma mowy. Prawie 17 tat temu życzyłam Panu długiego panowania, dzisiaj wiem, że nie pomyliłam się. Życzę Panu dalszych sukcesów, aby niektóre przekuły się dobrostan mieszkańców naszego miasta.


PODPISUJĘ SIĘ POD PANI WYPOWIEDZIĄ... !!

Ps: Co zaś tyczy "złośliwców i pieniaczy" szkoda słów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2015r. o 8:42
Mam pomysł na szybki rozwój miasta?? Ale z Romana zartownis !! pomysły to on ma jak od kogoś coś podpatrzy !! Coraz bardzie kiepski ten prezydent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Głupcy czy niewolnicy ? niezalogowany
18 lipca 2015r. o 9:02
To wręcz uniwersytecki przykład jak przez lata można robić z ludzi zniewolonych idiotów i zbijać na tym polityczny kapitał.
Przecież ta masa głosująca na prezydenta jest przekonana o jego dobroczynności.Taki dobry jak Janosik.
Prezydent daje to , daje tamto . To co zabiera jest widoczne tylko dla nielicznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 lipca 2015r. o 9:45
~Bolesławianin napisał(a):
~Mieszkanka napisał(a): Szanowny Panie Prezydencie, nie wnikam w powody, dla których podjął Pan taką decyzję, ale inwestycje jakie powstały za Pana PREZYDENTURY budzą podziw wójtów,
burmistrzów i mieszkańców wielu miast. Jako mieszkanka naszego grodu, z racji zawodu, współpracuję z mieszkańcami także innych miast i proszę mi wierzyć, wiele gmin jest po prostu skostniałych, jakby się czas zatrzymał w ubiegłym stuleciu. Szare, bure, odrapane domy, płyty chodnikowe powyrywane, a o inwestowaniu w infrastrukturę nawet nie ma mowy. Prawie 17 tat temu życzyłam Panu długiego panowania, dzisiaj wiem, że nie pomyliłam się. Życzę Panu dalszych sukcesów, aby niektóre przekuły się dobrostan mieszkańców naszego miasta.


PODPISUJĘ SIĘ POD PANI WYPOWIEDZIĄ... !!

Ps: Co zaś tyczy "złośliwców i pieniaczy" szkoda słów...


Poniżej przedstawiam wniosek Obywatelski do Rady Miasta Bolesławiec na który nie ma żadnej odpowiedzi.
" MIESZKAŃCY , ZŁOŚLIWCY I PIENIACZE " -- anonimowy fan Pana Prezydenta.
[img=1437205548_ng8isku.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek niezalogowany
18 lipca 2015r. o 9:47
chyba się rozpłaczę,tragedia, jak my się z tego wszyscy podniesiemy, Roman podejmując tak drastyczne decyzje doprowadza poddanych do depresji :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima