Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Roman jest gejem

11445
PanM
18 lipca 2015r. o 21:05
Jedna z bardzo zaufanych osób będąca w kręgu lokalnej władzy przesłała mi poufną sensacyjną informację.

" Roman jest gejem "

Przyznaję że to szokujące ale ... gender forevr

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2015r. o 21:11
Ciekawe stwierdzenie :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2015r. o 21:18
PanM napisał(a): Jedna z bardzo zaufanych osób będąca w kręgu lokalnej władzy przesłała mi poufną sensacyjną informację.

" Roman jest gejem "

Przyznaję że to szokujące ale ... gender forevr


Jedna z bardzo zaufanych osób przesłała mi poufną sesnsacyjną informację. "PanM jest gejem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
18 lipca 2015r. o 21:29
Mam nadzieję że prezydent Piotr Roman to przeczyta,przekaże sprawę policji,odnajdą cię na podstawie IP i trafisz przed sąd,przepraszając w mediach i płacąc solidną kasę na szczytne cele.Należy ci się.Prezydent nie jest twoim kumplem z piaskownicy i należy mu się choć trochę szacunku.
Jeśli myślisz że Roman nie jest karalne to mylisz się,otoczka nazwiska wyraźnie wskazuje że bawisz się w politykę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 lipca 2015r. o 21:39
~xxx napisał(a): Mam nadzieję że prezydent Piotr Roman to przeczyta,przekaże sprawę policji,odnajdą cię na podstawie IP i trafisz przed sąd,przepraszając w mediach i płacąc solidną kasę na szczytne cele.Należy ci się.Prezydent nie jest twoim kumplem z piaskownicy i należy mu się choć trochę szacunku.
Jeśli myślisz że Roman nie jest karalne to mylisz się,otoczka nazwiska wyraźnie wskazuje że bawisz się w politykę.


Po co policja i IP ?
tO MÓJ OFICJALNY LEGALNY PROFIL.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
18 lipca 2015r. o 21:45
:) ale który ? bo mamy ich wielu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ta niezalogowany
18 lipca 2015r. o 22:03
To prawda, że PanM jest pedałem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~No to ci porada niezalogowany
18 lipca 2015r. o 22:06
~xxx napisał(a): Mam nadzieję że prezydent Piotr Roman to przeczyta,przekaże sprawę policji,odnajdą cię na podstawie IP i trafisz przed sąd,przepraszając w mediach i płacąc solidną kasę na szczytne cele.Należy ci się.Prezydent nie jest twoim kumplem z piaskownicy i należy mu się choć trochę szacunku.
Jeśli myślisz że Roman nie jest karalne to mylisz się,otoczka nazwiska wyraźnie wskazuje że bawisz się w politykę.


A dlaczego niby Piotr Roman ?
Co to są te szczytne cwele ?
Prezydent jest za młody na piaskownice z panemM.
Za co należy się szacunek i dlaczego tylko troszkę ?
Dlaczego i na podstawie jakiego artykułu Roman jest karalne ?
A ty kim jesteś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza